Nový spoj! Wizz Air ✈ Portugalsko - Madeira - akční letenky do Funchal z Vídně ↔ od 2.399 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Portugalsko - Madeira - akční letenky do Funchal z Vídně ↔ od 2.399 Kč
Rezervace letenky

Po letních prázdninách nastává doba, kdy je značně v kurzu vyrazit do Portugalska. Wizz Air začala létat na portugalskou Madeiru také z Vídně a současně se tímto spojem zařadila mezi nejlevnější tarify do Funchal. Letenky se prodávají od 2.399 Korun. Levnější už jsou pouze lowcost spoje od Ryanair s odlety z Bergama a Norimberku.

Kdy letět z Vídně na Madeiru?

Wizz Air nám nabízí vyrazit na Madeiru hned zkraje prosince a právě na tuto dobu jsou letenky do Funchal z Vídně nejlevnější. V kalendáři najdeme termíny až do 20. srpna 2023.

Jak poletím na Madeiru?

Odlétá se z Vídně - letiště Schwechat (VIE) v Rakousku. Přímé lety vedou na letiště Funchal (FNC) Madeira airport - Portugalsko. Dopravcem je maďarská letecká společnost Wizz Air.

Doprava zavazadel

Klasicky je do ceny letenky u nízkonákladovky Wizz Air zahrnuto jedno příruční zavazadlo s limitem 40x30x20 cm.

Náš tip

Do Funchal nyní vede neuvěřitelných 10 akčních spojů. To je jen další důkaz, jaký zájem je o cestování na Madeiru. Přehled ve všech akcích si uděláte o kousek níže.

Akční letenky Funchal (Madeira)

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.