Nový spoj! Wizz Air ✈ Perský záliv - Kuvajt - akční letenky Kuwait City z Vídně ↔ od 2.864 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Kuvajt - akční letenky Kuwait City z Vídně ↔ od 2.864 Kč
Rezervace letenky

Na Střední východ nově také s maďarskou leteckou společností Wizz Air. Už na začátku měsíce jsme vás seznámili s letenkami do Kuvajtu z Prahy s cenou lehce pod šest tisíc Korun od nízkonákladovky Pegasus Airlines. S aerolinkami Wizz Air můžeme mít zpáteční letenky do Kuwait City při odletech z Vídně skoro o tři tisíce levnější.

Kdy rezervovat letenky do Kuvajtu za 2.864 Kč?

Wizz Air nám překládá kalendář, z něj si levné letenky do Kuvajtu vybereme na míru. Jde vám o nejnižší částku? Z cestovního období mezi 3. červnem 2023 až 18. listopad 2023, doporučujeme učinit rezervaci odletu do Kuwait City z Vídně na červen, červenec a srpen. Návraty se vyplatí v srpnu a omezeně také na začátku září.

Jak poletím do Kuvajtu na palubě Wizz Air?

Odlétá se s Wizz Air z letiště Vídeň Schwechat (VIE) - Rakousko s přímým letem na letiště Kuwait (KWI) airport - Kuvajt. Na cestě zpátky jsou podmínky návratu identické.

Náš tip

Na začátku zmíněný spoj do Kuvajtu od turecké Pegasus Airlines se už doprodal. Linka na Střední východ od Wizz Air nyní nemá konkurenci a cenou už vůbec ne, tak neváhejte a objednávejte takovou letenku zavčasu. Lepší příležitost jak tam vycestovat "za drobné" už asi nemusí nastat.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.