Nový spoj! Wizz Air ✈ Kazachstán - levné letenky Nursultan z Budapešti ↔ od 4.357 Kč

Nový spoj! Wizz Air ✈ Kazachstán - levné letenky Nursultan z Budapešti ↔ od 4.357 Kč
Rezervace letenky

Představujeme letenkový tip pro opravdové dobrodruhy. Wizz Air spouští novou lowcostovou linku do Kazachstánu. Dříve Astana, od roku 1997 Nursultan. Inspirujte se obousměrnou letenkou do města plného moderních výškových budov. Výhodné lety do Nursultanu vedou z Budapešti a za zpáteční směr dáme od 4.357 Kč.

Dostupnost letenek do Kazachstánu

Linka bude v provozu od 4. října 2022. Zahájení prodeje levných letenek do Nursultanu z maďarské Budapešti provází zaváděcí ceny, tak toho využijte. Létat do Kazachstánu můžeme za obdobnou částku až do 25. března 2023, samozřejmě jen při aktuální rezervaci.

Itinerář letu

Do Kazachstánu odlétá Wizz Air z letiště Budapešť (BUD) airport - Maďarsko. Přílety vedou na letiště Nursultan (NQZ) Nazarbayev airport - Kazachstán. Délka letu přímého letu je přes 5 hodin.

Zavazadla

1 palubní tašku či kufr přepravíte zdarma. Zavazadlo musí splňovat rozměry 40x30x20 cm.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.