Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Turecko - přímé lety do Istanbulu z Katovic také na léto ↔ 3.790 Kč

Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Turecko - přímé lety do Istanbulu z Katovic ↔ 5.790 Kč
Rezervace letenky

Kdo je z okolí Ostravy, má to zhruba jen hodinu do Katovic. Není se tedy čemu divit, že se na českém trhu objevují letenky s odlety z tohoto polského města. Jako nový spoj tu máme klasické obousměrné akční letenky do Istanbulu od letecké společnosti Turkish Airlines za 3.790 Kč. Pro tyto občany je lepší letět z Katovic, než z Prahy.

Kdy do Istanbulu z Katovic

Přímé lety Istanbul z Katovic nám Turkish Airlines předkládá na jaro, léto a podzim 2023. Ano, nechybí ani letenky do Turecka na hlavní letní turistickou sezónu! Pod titulkem máte modrý odkaz. Když na něj kliknete, zobrazí se vám dostupné spoje Katovice - Istanbul a zpět na termíny od 9. března 2023 až 29. listopad 2023.

Jak poletím do Turecka?

Přímá klasická linka tureckého národního přepravce Turkish Airlines začíná na letišti Katovice - Pyrzowice airport (KTW) - Polsko a končí na letišti Istanbul airport (IST) - Turecko. V ceně je také zpáteční spoj do místa odletu.

Doprava zavazadel u Turkish Airlines

Tento tarif Turkish Airlines do Turecka v sobě zahrnuje dopravu dvou příručních zavazadel zdarma.

Zajímavá místa a dominanty Istanbulu

Bývalá největší katedrála světa Hagia Sofia, největší mešita v Istanbulu Modrá mešita, slavný turecký palác Topkapi, moderní palác Dolmabahce, nejznámější orientální bazar světa, úžina Bospor, Galátská věž jakožto bývalá největší stavba v Istanbulu, známá ulice Istiklal, římská památka Valénuv akvadukt a nebo Mauzoleum sultána Sulejmana Velkolepého.

Náš tip

Čtete li tento článek a jste z úplně opačného konce republiky, než je Ostrava? Nevadí. Turkish Airlines  má i linku z Vídně a Prahy. Současně lze zvolit také výhodné lowcost lety do Istanbulu od Pegasus Airlines a to již od 2.690. Přehled níže.

Akční letenky Istanbul

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.