Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Katovic ↔ 11.990 Kč

Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Karibik - Mexiko - akční letenky Cancun z Katovic ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Do Karibiku výhodně také z dobře dostupných polských Katovic! Čechy oblíbená letecká společnost Turkish Airlines na konci roku zahájila prodej dálkových letů, mezi kterými nechybělo ani Mexiko. Po akční letence do Mexico City se můžeme těšit ze zpátečních levných letenek do karibského letoviska Cancun za příjemných 11.990 Kč.

Kdy do Karibiku z polských Katovic?

Pozor! Tyto zpáteční letenky do Cancunu z Katovic od Turkish Airlines jsou dostupné pouze v omezeném předprodeji volných míst na druhou část letošního roku, viz termíny od 3. září s návraty do 29. listopadu 2023. Během se dají absolvovat jenom návraty. Nejvíce míst je na listopad.

Jak poletím s Turkish Airlines do Cancunu?

Linka do Karibiku od tureckých národních aerolinek je vedena z letiště Katovice (KTW) Pyrzowice - Polsko ve směru Istanbul (IST) Istanbul airport. Držení je 12 hodin, to nám ale vadit nebudeme, protože je umožněna zdarma prohlídka města a zajistíte si ji hned po příletu do Turecka. Poté pokračujeme na letiště Cancun (CUN)  Aeropuerto Internacional - Mexiko. Je možný i technický stop pro doplnění paliva v hlavním městě Mexika.

Náš tip

Absolutně se vám nehodí do noty odlétat z Katovic? Jsou tu dokonce ještě levnější letenky do Cancunu při odletu z Mnichova od TAP Portugal za 11.390 Kč s odlety od 12. září 2023. Kdo by chtěl letět do Karibiku už teď v lednu, pochodí s kombinovaným tarifem dopravců Finnair a American Airlines za 11.490 Kč.

Akční letenky do Cancunu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.