Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Egypt - levné letenky Sharm El Sheikh z Prahy ↔ 5.790 Kč

Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Egypt - levné letenky Sharm El Sheikh z Prahy 5.790 Kč
Rezervace letenky

Letět do Egypta z České republiky jde nově od podzimu také s oblíbenou tureckou leteckou společností Turkish Airlines. Nabízí se turistické letovisko Sharm El Sheikh. Za kolik? Dopravce na klasickou linku z ČR nasadil celkem rozumné ceny. Zpáteční akční letenky do Sharm El Sheikh s odletem z Prahy teď vychází na 5.790 Korun.

Kdy letět do Egypta?

Nestihli jste přes léto dovču? Nevadí. Vykoupat a užít si tepla a sluníčka se i během u nás chladných dnů dá v cenově dostupném Egyptě. Turkish Airlines nám předložila levné letenky do Sharm El Sheikh na období od 3. listopadu 2022 do 30. března 2023 a to pouze při aktuální rezervaci. Tarif do Egypta se totiž řadí mezi akční a jeho platnost je omezena.

Jak poletím do Egypta?

Odlétat budu z letiště Praha s přestupem v Istanbulu, jelikož jde o spoj Turkish Airlines. Čekání na navazující let je okolo dvou hodin. Poté pokračujeme do cílové destinace. Přistání bude na letišti Sharm El Sheikh (SSH) Ophira airport - Egypt.

Doprava zavazadel do Egypta

Můžete se opravdu nabalit a nebo odvézt toho opravdu hodně. Turkish Airlines dává k letenkám do přepravy nejvíce zavazadel zdarma ze všech dopravců. Do a nebo z Sharm El Sheikh je možné přepravit dvě palubní zavazadla a jedno palubní do 46 kg.

Náš tip

Níže najdete také lowcost do Sharm El Sheikh s odletem z Milána od EasyJet začínající na 1.837 Kč. Kdo to má blízko do Vídně, nechť letí i třeba s Wizz Air od 2.480 Kč.

Akční letenky do Sharm El Sheikh

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.