Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Egypt - akční letenky Hurghada z Prahy ↔ 5.790 Kč

Nový spoj! Turkish Airlines ✈ Egypt - akční letenky Hurghada z Prahy ↔ 5.790 Kč
Rezervace letenky

Zimní dovolenou v teplých krajích lze plánovat společně s leteckou společností Turkish Airlines. Představujeme další výhodný spoj do Egypta. Zatímco se lowcosty do Hurghady od Wizz Air a Easyjet blíží cenou k pěti tisícům, turci se drží docela při zemi. Po Sharm El Sheikh jsou tu další letenky s odlety z Česka. Praha - Hurghada a zpět za 5.790 Kč.

Kdy letět do Hurghady?

Jak jistě víte, u klasických tarifů do kterých nepatří nízkorozpočtové tarify se nemusíme spokojit s kompromisem v podobě levné letenky do Hurghady z Prahy za stejnou částku jenom na vybraný den a za ostatní připlácet. Za 5.790 Kč si teď bookneme u Turkish Airlines volné místo na datum od 3. listopadu 2022 až do 23. března 2023 a toho je třeba využít.

Jak se letí do Egypta?

Turkish Airlines odlétá z letiště Praha - Václav Havel Prague airport (PRG). Jediné menší úskalí je přestup, ale ten se dá přežít. Koná se na letišti Istanbul airport (IST) - Turecko. Končíme na letišti Hurghada (HRG) Hurghada Airport - Egypt. V částce 5.790 Kč je zahrnut i let zpátky z Egypta do ČR.

Doprava zavazadel do Hurghady

Naopak výhodou oproti lowcostovým tarifům do Hurghady je doprava zavazadel. U nízkonákladovek máme zdarma jenom jedno malé příruční, u Turkish Airlines to jsou však 2 příruční zavazadla a taky jedno odbavené až do 46 kg!!! Tohle nemá konkurenci.

Náš tip

Začal nám podzim a tak je Egypt rozumné řešení zimní dovolené v teplých končinách hlavně z ekonomického hlediska. Cestováním na vlastní pěst tak ušetříte nějakou tu Korunu navíc a ještě budete mít všechno plánování ve své režii. Níže najdete aktuální přehled 10 nejlevnějších letů do Egypta.

Akční letenky do Egypta

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.