Nový spoj! Swiss Airlines ✈ Španělsko - Baleáry - akční letenky Mallorca z Prahy také na letní prázdniny ↔ 3.990 Kč

Nový spoj! Swiss Airlines ✈ Španělsko - Baleáry - akční letenky Mallorca z Prahy také na letní prázdniny ↔ 3.990 Kč
Rezervace letenky

Různorodé podmínky pro cestování na španělský ostrov Mallorca se nadále rozšiřují. Aktuálně se o to šikovně postarala švýcarská národní aerolinka Swiss Airlines, která na Baleáry létá stejně jako Ryanair a Austrian Airlines z České republiky. Klasické zpáteční letenky na Mallorcu s odletem z Prahy vycházejí na 3.990 Kč.

Kdy letět se Swiss na Mallorcu?

Tento klasický spoj letecké společnosti Swiss Airlines využijeme při cestování od jara. V tuto chvíli se dají akční letenky Palma de Mallorca z Prahy od Swiss objednávat na období mezi 9. květnem 2023 až 6. říjnem 2023. Výhodou je dostupnost sezónních letenek na Mallorcu na letní prázdniny a ty určitě půjdou jako vždy rychle na odbyt.

Jak se letí na Mallorcu se Swiss Airlines?

Odlety do Španělsko jsou vypravovány Swiss Airlines z letiště Praha (PRG). Následně nás čeká jeden přestup ve švýcarském Curychu. Přestoupíme a hned nám to letí - žádné čekání na letišti. Přílety jsou na jediné letiště na Mallorce -  Palma Mallorca airport (PMI) - Španělsko. V ceně je i zpáteční let.

Na Mallorcu 3 zavazadla zdarma!

Tolik zavazadel co nabízí zdarma Swiss Airlines ani neutáhnete. Jsou to dvě příruční a také třetí odbavené do podpalubí. Na Mallorcu můžeme letět a nebo i z ní opravdu nabaleni a vybaveni. :)

Náš tip

Tato aktualita nemá za cíl ukazát vám nejlevnější letenky na Mallorcu ze všech končin. Její podstata je ve srovnání s dalšími při odletech z České republiky. U Ryanair nám ta cena kolísá a to již tak začíná na 2.965 Kč. Austrian je oproti Swiss dražší o 600 Korun s cestami od 6. listopadu. Další tipy na letenky do Španělska najdete zde.

Akční letenky na Mallorcu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.