Nový spoj! Swiss Airlines ✈ Španělsko - Andalusie - akční letenky Malaga z Prahy také na letní prázdniny ↔ 3.990 Kč

Nový spoj! Swiss Airlines ✈ Španělsko - Andalusie - akční letenky Malaga z Prahy také na letní prázdniny ↔ 3.990 Kč
Rezervace letenky

Je tady další nový zajímavý spoj od aerolinek Swiss Airlines. Švýcarský dopravce na začátku týdne vydal několik aktrativních spojů do turistických letovisk. Ty zahrnují i obousměrné akční letenky do Andalusie s odlety z Česka. K mání je nyní linka Praha - Malaga a zpět za 3.990 Korun i s poplatky včetně sezónních míst.

Kdy letět do Andalusie z ČR se Swiss Airlines?

Klasická linka společnosti Swiss Airlines je otevřená na termíny od jara 2023. Letenky do Malagy z Prahy v akci se dají objednat za čtyři tisíce už nyní a to s daty od 28. března do 29. září 2023. K nalezení je spoustu míst i na červenec a srpen, tak neváhejte!

Cesta do Andalusie na palubě Swiss Airlines

Tyto lety do Španělska společnost Swiss startují z Prahy a vedou přes Curych, kde budeme přestupovat. Čekání na další spoj se liší podle zvoleného data a času letu. Přílety jsou na Malaga (AGP) Malaga Arpt Španělsko. Linka obsahuje i návrat do Prahy.

Doprava zavazadel do Malagy na palubě Swiss Airlines

Zdarma přepravujeme dvě zavazadla. Jedno je příruční a jedno putuje do podpalubí.

Náš tip

Srovnejte si 5 tarifů s letenkami do Malagy zahrnující i lowcost lety. Nejlevněji to jde od 1.609 Kč, viz přehled.

Akční letenky Malaga

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.