Nový spoj! SunExpress ✈ Turecká riviéra - akční letenky Antalya z Prahy ↔ 3.990 Kč

Nový spoj! SunExpress ✈ Turecká riviéra - akční letenky Antalya z Prahy ↔ 3.990 Kč
Rezervace letenky

Letět na vyhlášenou Tureckou riviéru za nižší náklady? Díky novému nízkorozpočtovému tarifu turecké nízkonákladovky SunExpress je to reálná představa. Mrkněte na obousměrné akční letenky Antalya s odletem z Prahy za příjemných 3.990 Korun. Taková příležitost tady byla naposledy v únoru a toho je potřeba využít.

Kdy letět na Tureckou riviéru?

SunExpress uvolnil posezónní lety do Turecka. Za čtyři tisíce si můžeme rezervovat letenky Praha - Antalya a zpět na období od 27. listopadu 2022 až 5. únor 2023.

Jak poletím do Antalya?

Tento nízkonákladový let na Tureckou riviéru společnosti SunExpress nám zajistí přímý spoj z letiště Václava Havla v Praze (PRG) s letištěm Antalya (AYT) airport - Turecko. Linka zabere tři hodiny. V ceně je samozřejmě i zpáteční letenka z Turecka do Česka.

Přeprava zavazadel

Výjimkou je u této nízkonákladovky přeprava zavadel. I když jde o lowcost, SunExpress poskytuje přepravu dvou zavazadel zdarma a to dokonce i jednoho, které si necháme odbavit.

Tip redakce

Tip na letenky na Tureckou riviéru jsme tady měli naposledy v únoru, tak toho využijte.

Další výhodné letenky do Turecka?

Nyní se dá letět levněji kromě Antalye také do Dalamanu a Istanbulu a to v několika verzích. Přehled najdete níže.

Akční letenky Turecko

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.