Nový spoj! 🇬🇷 Ryanair - Řecko - levné letenky Rhodos z Budapešti (zpáteční) od 637,- Kč

Nový spoj! Ryanair - Řecko - levné letenky Rhodos z Budapešti (zpáteční) od 637,- Kč
Rezervace letenky

Letět z maďarské Budapešti do Řecka? Proč ne, když stojí zpáteční letenky od 637,- Kč a my tak můžeme vidět dvě země. Představujeme nový lowcost spoj na ostrov Rhodos od letecké společnosti Ryanair. Do Budapešti se dopravíme mnoha způsoby. I letenka z Prahy není vůbec drahá. Cestujte chytře a za pár peněz.

Jako klíč k rezervaci nejlevnější letenky na Rhodos z Budapěšti nám poslouží kalendář míst. Odlety jsou od 4. dubna s návraty do 28. října 2022.

Ryanair tuto linku na Rhodos startuje z letiště Budapešť (BUD) - Maďarsko. Přistání jsou na letiště Rhodos (RHO) Diagoras airport - Řecko. Doba letu je 2 hodiny a 20 minut.

Zavazadla: Jedno zdarma na palubě letadla.

Zpáteční let: V ceně letenky.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled nejlevnějších letenek do Řecka

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6660 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.