Nový spoj! 🇬🇷 Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta z Budapešti (zpáteční) od 827,- Kč

Nový spoj! Ryanair - Řecko - levné letenky Kréta z Budapešti (zpáteční) od 827,- Kč
Rezervace letenky

Když spatří světlo světa nový nízkonákladový spoj, obvykle se na to snaží aerolinka upozornit zaváděcí cenou pod běžnou úroveň. To platí také u nové lowcost linky od Ryanair na řecký ostrov Kréta. Využijte tarifu s odletem z Budapešti, momentálně nemá konkurenci a je levnější minimálně o polovinu, než všechny ostatní spoje.

Tento rok už jsme si ukázali akční lety na Krétu s odlety z Norimberku, Krakova, Vídně, Brna a samozřejmě také z Prahy. Ryanair své lety z Budapešti směřuje do letoviska Chania (ostrov Kréta má i letovisko Heraklion).

Dostupnost: Levné letenky na Krétu s odlety z Budapešti v produkci Ryanair pořídíme i pod tisícovku (od 827,- Kč) a to včetně zpátečního letu. Nejméně teď zaplatíme za předsezónní letenky na duben a taky květen. Na prázdniny je cena poměrně našponovaná jako struna.

Přímá linka Budapešť (BUD) - Maďarsko - Chania (CHQ) Souda airport - Řecko trvá 2h a 20min. Stejně jako zpáteční let. Jedno zavazadlo je v ceně letenky!

TIP: Podívejte se také na kompletní přehled levných letenek na ostrov Kréta

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.