Nový spoj! 🇵🇹 Ryanair - Portugalsko - Algarve - levné letenky Faro z Norimberku (zpáteční) od 1.008,- Kč

Nový spoj - Ryanair - Portugalsko - Algarve - levné letenky Faro z Norimberku (zpáteční) od 1.008,- Kč
Rezervace letenky

Jelikož je snadná doprava do Norimberku (vede tam z Česka několik autobusových i vlakových spojů okolo pětistovky), vyplatí se prohlédnout i tarify s odletem právě z tohoto německého letiště. My jsme to už udělali za vás a na stříbrném podnose vám předkládáme tip na nové lowcost do Algarve z Norimberku od 1.008,- Kč.

Algarve je vyhlášený turistický region, spadající pod Portugalsko. Už nas konci března jsme vám ukázali letenky do Faro z Prahy od TAP za 3.190,- Kč, předtím jsme se zmínili také o tarifu Vídeň - Faro a zpět od Ryanair (momentálně od 1.429,- Kč). O zákazníky bojuje také Eurowings s tarifem zpáteční letenky do Faro z Prahy za 4.390,- Kč.

Celkem tedy najdeme v rezervačním systémech 4 verze letů do Algarve. Zaváděcí podmínky linky do Faro z Norimberku od Ryanair žádný jiný tarif nedorovná. Pro cestu doporučujeme květen, červen a červenec.

Informace k letu: Odlétá se z letiště (NUE) Nuernberg airport - Německo a přílétá se na letiště (FAO) Faro airport - Portugalsko. Doba letu na palubě Ryanair do cílové destinace zabere 3h a 10min. Let zpátky a jedno zavadlo je v ceně!

TIP: Přehled všech akčních letenek do Faro na sezónu 2022

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.