Nový spoj! Ryanair ✈ Německo - levné letenky Memmingen z Krakova ↔ od 1.384 Kč

Nový spoj! Ryanair ✈ Německo - levné letenky Memmingen z Krakova ↔ od 1.384 Kč
Rezervace letenky

Ryanair nezahálí a zavádí další nové lowcost lety po Evropě. Málo letů vede do Německa, což se teďka snaží napravit výhodnou linkou do Memmingenu, kam nikdo jiný smysluplně nelétá. V systému najdeme zpáteční letenky Memmingen s odlety z polského Krakova, což ocení cestovatele z Moravskoslezského kraje.

Do Memmingenu letecky už za 1.384 Kč!

Nízkorozpočtové lety do Memmingenu z Krakova budou u Ryanair zahájeny od začátku příštího jara. Aktuálně je možnost si rezervovat letenky do tohoto německého města v termínech odletu od 28. března 2023 až 29. července 2023.

Jak poletím do německého Memmingenu?

Lowcost zpáteční linka do Německa irského dopravce Ryanair začíná na letišti Krakov (KRK) John Paul II International Polsko a končí na Memmingen Allgaeu (FMM) Allgaeu Arpt. Doba přímého letu trvá 1 hodinu a 35 minut. Návrat je za stejných podmínek, jen opačně.

Ryanair a zavazadla

Zdarma u společnosti Ryanair jedno malé kabinové zavazadlo s limitem 40x20x25 cm. Při dokoupení služby Priority Boarding nastupujete do letadla mezi prvními. K tomu je navíc i doprava velkého kabinového zavazadla do rozměrech 55 x 40 x 20cm do 10 kg.

Náš tip

Lowcost letecká linka do německého Memmingenu má premiéru, vyplatí se tedy využít aktuálních zaváděcích cen letenek. Z dalších výhodných letů do Německa se dá vytěžit levná cesta do Dortmundu, Brém, Kolína, Berlína a Düsseldorfu.

Akční letenky do Německa

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6490 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.