Nový spoj! Ryanair ✈ Německo - levné letenky Berlín z Krakova ↔ od 1.292 Kč

Nový spoj! Ryanair ✈ Německo - levné letenky Berlín z Krakova ↔ od 1.292 Kč
Rezervace letenky

Ryanair naděluje už před vánoci! Jsou tady nové nízkonákladové spoje do německých měst při odletu z Krakova. Je to v pořadí už druhá nabídka na zpáteční lety do Německa během jednoho měsíce. Po Memmingenu se z polského města dostaneme letecky levně také do hlavního města, viz zpáteční letenka do Berlína od 1.292 Kč.

Kdy letět s Ryanair do Berlína?

Nové nízkonákladové lety do hlavní metropole Německa je možné podnikat už od pozítří. Cestovní období pokrývá letenky Berlín z Krakova na 4. prosinec 2022 až 30. září 2023. Nejlevnější letenky připadají na leden až březen.

Jak poletím do Berlína?

Linka irské lowcostové společnosti Ryanair startuje do Německa z letišt  Krakov (KRK) John Paul II International - Polsko a přistává na letišti Berlín (BER) Brandenburg. Doba přímého letu je pouze hodina a patnáct minut. V uvedené částce se počítá i s návratem.

Náš tip

Nejaktivnější nízkonákladová evropská aerolinka Ryanair už roky udává tempo na trhu s levnými lety. Cestovat s ní, rovná se cestovat za úplně ty nejnižší náklady, jaké jsou jen možné. Žádný komfort nečekejte, to ale u takto krátkých letů jako do Berlína vůbec nevadí. Zdržovat se nemusíme ani s odbavováním. U letenky je totiž doprava palubního zavazadla a ta je ještě navíc zdarma. Dole přikládáme aktuálně nejžádanější lety do Německa.

Akční letenky do Německa

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.