Nový spoj! 🇮🇹 Ryanair - Itálie - levné letenky Turín z Prahy na hlavní turistickou sezónu (zpáteční) 1.049,- Kč

Nový spoj! Ryanair - Itálie - levné letenky Turín z Prahy (zpáteční) 1.049,- Kč
Rezervace letenky

Itálie tak trochu jinak? Ryanair rozšiřuje již tak početnou řádku svých lowcost spojů do Itálie a z toho se český turista může jen zaradovat! Nabídka se rozšířuje o spoje s odletem z Česka do severozápadní části země. Obousměrné letenky do Turína z Prahy mají také hned na startu příjemnou cenovku. Tam i zpět už za 1.049,- Kč!

Dříve královské majestátní město Turín a taky sídlo známé automobilky Fiat. Do Turína si v lowcost verzi zaletíme poprvé v historii. Kdy se to vyplatí nejvíce?

Dostupnost: Linka začíná fungovat od 5. června a hned zkraje tohoto období jsou letenky do Turína z Prahy úplně nejlevnější a atakují uvedenou cenovou hranici okolo tisíce korun. Celkově i sezónní letenka hned na první polovinu letních prázdnin stojí skoro stejně, tak neváhejte.

Informace k letu: Odlétá se z letiště Praha Václav Havel (PRG) Ruzyně - Česko. Přílety Turín (TRN) Torino Caselle airport - Itálie. Doba přímého letu je 1h 35min. Cesta zpátky do Česka je při návratu identický, jen opačně.

Zavazadla: 1 příruční zavazadlo (kufr, taška) je s vámi na palubě bez příplatku.

Dopravce: Ryanair

TIP: Přehled TOP 15 nejlevnějších letů do Itálie

 

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.