Nový spoj! Ryanair - Itálie - levné letenky Ancona z Krakova (tam a zpět) také na začátek léta od 401,- Kč

Nový spoj! Ryanair - Itálie - levné letenky Ancona z Krakova (tam a zpět) také na začátek léta od 401,- Kč
Rezervace letenky

Sledujte naše letenkové tipy a nic podstatného vám už neuteče! Dnes bychom vás rádi informovali o novém lowcost tarifu do jednoho z největších přístavů na Jadranu. Představujeme jediný nízkonákladový spoj do Ancony. Letecká společnost Ryanair nově zařadila do nabídek zpáteční levné letenky Ancona z Krakova od 402,- kč.

Tip na letenky do Ancony jsme vám posledně prezentovali loni na jaře, kdy Lufthansa nabízela tyto lety do Itálie s odlety z Prahy za 3.490,- Kč. Máte li to blízko do Krakova, dají se u Ryanair pořídit obosuměrné lety do Ancony už za 4 stovky a to nemá konkurenci!

Dostupnost: Kdy vyrazit do Itálie? Namixujte si kombinaci ideálního termínu vázanou na nízkou cenu letenky. Linka od Ryanair je otevřená odletům od poloviny března do konce října. Nejatraktivnější jsou levné letenky do Ancony s odletem z polského Krakova na začátek léta. Platit totiž za sezónní lety do pětistovky i včetně dopravy zpět, to je slušný cestovatelský dáreček.

Podrobnosti letu: Odlétá se s Ryanair z letiště  Krakov (KRK) John Paul II International Polsko a přilétá se na letiště Ancona (AOI) Falconara airport - Itálie. Doba letu je 1 hodina a 45 minut.

Zavazadla: Jedno příruční zdarma.

Dopravce: Ryanair

Tip: Přehled TOP 15 nejlevnějších letenek do Itálie

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.