Nový spoj! Ryanair ✈ Itálie - Emilia-Romagna - levné letenky Forli z Katovic také na hlavní sezónu ↔ 1.207 Kč

Nový spoj! Ryanair ✈ Itálie - Emilia-Romagna - levné letenky Forli z Katovic ↔ 1.207 Kč
Rezervace letenky

Ryanair představuje další výhodnou možnost letět levně do Itálie. Mezi novými lowcost spoji irské letecké společnosti Ryanair se teď objevila obousměrná letecká linka do města Forli v provincii Forlì-Cesena. Výhodu mají obyvatelé z Moravskoslezského regionu, jelikož se odlétá z Katovic. Zpáteční letenky do Forli začínají na ceně 1.207 Kč.

Kdy letět levně do Forli?

Využijte zaváděcích cen nového spoje do Itálie. I v hlavní letní turistické sezóně vás letenka do Forli může přijít na pár set Korun.

Cestovní období:

Dopravce: Ryanair

Odlet: Katowice-Pyrzowice Airport

Přílet: Forli (FRL) Luigi Ridolfi Airport - Itálie (1h 40min)

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště do centra?

Autobus: Nejlevnější způsob dopravy je využít místní autobusovou linku. Z letiště je k dispozici autobusová linka číslo 5, která vás přepraví do centra města. Jízdné je obvykle kolem 2-3 EUR.

Taxi: Další možností je využít taxislužbu přímo na letišti. Cena za taxijízdu se pohybuje kolem 20-25 EUR v závislosti na vzdálenosti a provozu.

Co dělat ve Forli?


1. Navštivte Forlijský hrad: Prozkoumejte impozantní Forlijský hrad, který je považován za symbol města. Obdivujte jeho historickou architekturu a projděte se po nádvořích.

2. Objevte Basilica di San Mercuriale: Tato gotická bazilika je jedním z nejvýznamnějších historických kostelů v Forli. Prozkoumejte její nádhernou interiérovou výzdobu a užijte si klidný okamžik pro meditaci.

3. Navštivte Museo San Domenico: Toto umělecké muzeum se nachází v bývalém dominikánském klášteře a nabízí rozmanitou sbírku uměleckých děl od středověku po současnost. Obdivujte díla slavných umělců a objevujte kulturní dědictví města.

4. Procházka po historickém centru: Procházejte se po úzkých uličkách historického centra Forli a objevujte malebné náměstí, tradiční obchody a útulné kavárny. Užijte si atmosféru starobylého města a obdivujte architekturu historických budov.

5. Návštěva Pinacoteca Civica: Tato galerie umění představuje bohatou sbírku italského umění, včetně děl slavných umělců jako je Botticelli, Bellini a dalších. Prozkoumejte různé umělecké styly a objevte skryté poklady.

6. Ochutnejte místní kuchyni: Užijte si gastronomický zážitek a ochutnejte tradiční pokrmy regionu Emilia-Romagna. Vyzkoušejte proslulou těstovinu, sýry, prosciutto a další lahůdky, které jsou typické pro tuto oblast.

7. Nakupování na trzích: Procházejte se po trzích, kde najdete místní potraviny, čerstvé produkty a tradiční řemeslné výrobky. Užijte si autentickou atmosféru a nakupte si suvenýry nebo lahůdky.

8. Rekreace v parku: Využijte přírodní krásy okolí a strávte odpoledne v jednom z parků ve Forli. Vydejte se na procházku, piknikujte a užívejte relax.

9. Navštivte Casa dei Ricordi: Tento historický dům je zasvěcený slavnému hudebnímu skladateli Giuseppe Verdimu, který zde často pobýval. Prozkoumejte jeho osobní předměty a dozvězte se více o jeho životě a tvorbě.

10. Relaxace na pláži: Forli se nachází nedaleko pobřeží Jaderského moře. Vydejte se na pláž a užijte si sluneční paprsky, osvěžující koupání a vodní aktivity, jako je šnorchlování či jízda na surfovém prkně.

11. Procházka v přírodě: V okolí Forli najdete krásné přírodní rezervace a parky, jako je Riserva Naturale Orientata delle Foreste Casentinesi, Monte Falterona e Campigna. Vydejte se na túru, objevujte úchvatné výhledy a obdivujte přírodní krásy.

12. Návštěva vinařství: Region Emilia-Romagna je známý svými výbornými víny. Navštivte některé z místních vinařství, ochutnejte lahodná vína a dozvězte se více o procesu výroby.

13. Kulturní akce a festivaly: Forli pořádá pravidelně různé kulturní akce, festivaly a koncerty. Zjistěte, zda se něco zajímavého koná během vaší návštěvy a zapojte se do místního kulturního dění.

14. Golf: Pokud milujete golf, navštivte některé z golfových hřišť ve Forli a okolí. Užijte si relaxaci a sportovní vyžití v malebném prostředí.

15. Noční život: Forli nabízí také různé bary, kluby a restaurace, kde můžete strávit příjemný večer. Objevte místní noční život, ochutnejte místní nápoje a zábavte se s přáteli.

Akční letenky do Forli

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.