Nový spoj! Ryanair ✈ Francie - levné letenky Lurdy z Krakova ↔ od 2.647 Kč

Nový spoj! Ryanair ✈ Francie - levné letenky Lurdy z Krakova  ↔ od 2.647 Kč
Rezervace letenky

Oznamujeme nový spoj do podhůří Pyrenejí. Českými turisty málo poznané poutní město má toho co nabídnout opravdu hodně. O velkém zájmu svědčí po Paříži druhá nejvyšší obsazenost ubytování. Do města Lurdy teď začal nízkonákladově létat Ryanair. V systému jsou připraveny letenky Lurdy s odletem z polského Krakova od 2.647 Kč.

Kdy letět do francouzského města Lurdy?

Prodej letenek do města Lurdy byl zahájen tento týden. Odlety si můžeme plánovat od začátku jara viz kalendář Ryanair a letenky Krakov - Lurdy a zpět s daty od 26. března 2023 do 29. zář 2023. Ošizení nejsme ani o prázdninové termíny. To však platí jenom ke dni zveřejnění, protože situace se u lowcostů často mění.

Jak se letí do podhůří Pyrenejí?

Tato nová nízkonákladová linka do Francie letecké společnosti Ryanair bude mít odlety z letiště Krakov (KRK) John Paul II International Polsko. Přistání budou na letišti Lourdes (LDE) Tarbes international airport - Lurdy - Francie. Spoj trvá bez deseti minut tři hodiny. V ceně je i letenka zpět.

Ryanair a doprava zavazadel

Cestující si mohou na palubu letadla vzít jedno kabinové zavazadlo. Tohle zavazadlo umístíme pod sedačku před námi. Jeho rozměr nesmí u Ryanair překročit limit 40 cm x 20 cm x 25 cm.

Náš tip

Na léčivé prameny se vypravíme do města Lurdy. Nyní tu jsou ale i levné letenky do dalších francouzských měst jako Lille, Paříž, Nice, Marseille, Bordeaux, Lyon a Nantes.

Akční letenky do Francie TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.