Nový spoj! Ryanair ✈ Finsko - levné letenky Helsinky z Vídně ↔ od 1.644 Kč

Nový spoj! Ryanair ✈ Finsko - levné letenky Helsinky z Vídně ↔ od 1.644 Kč
Rezervace letenky

Hurá! Konečně se můžeme těšit na více levných letenek do Finska! Do hlavního města Helsinky už nemusíme letět jenom s klasickou leteckou společností Finnair, nebo ČSA. Do prodeje se právě dostávají nové lowcost lety od Ryanairu. Seznamte se zpáteční akční letenkou do Helsinek s odletem z Vídně za zaváděcí cenu 1.644 Korun.

Kdy letět levně do Helsinek?

Nový tarif do Finska lze rezervovat s malým předstihem na závěr letošního roku. V kalendáři najdete levné letenky Helsinky z Vídně od šestnacti stovek na termíny od 19. prosince 2022 do 25. března 2023.

Informace k letu

Přímé lety z Vídní - letiště Schwechat (VIE) - Rakousko, vypravuje aerolinka Ryanair. Přílety na letiště Helsinky (HEL) Helsinki airport - Finsko jsou za dvě hodiny a dvacet minut.

Doprava zavazadel do Finska

U Ryanair vždy jedno příruční zdarma. Ovšem v rámci priority boarding je za zvýhodněnou cenu i druhé.

Tip redakce

Z výhodných letů do Finska doporučujeme také linku Krakov - Turku od dopravce Wizz Air.

Akční letenky do Finska

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.