Nový spoj! Pegasus Airlines ✈ Turecko - Turecká riviéra - akční letenky Antalya z Vídně ↔ 3.690 Kč

Nový spoj! Pegasus Airlines ✈ Turecko - Turecká riviéra - akční letenky Antalya z Vídně ↔ 3.690 Kč
Rezervace letenky

Je tu nový spoj na Tureckou riviéru! Znáte nízkonákladovou leteckou společnost Pegasus Airlines. Tato turecká aerolinka teď do prodeje zavedla linku mezí Vídní a letoviskem Antalya, která má v oblibě i hromada cestovatelů z České republiky. Na pozdní letní dobu a další měsíce lze pořídit zpáteční akční letenky Antalya z Vídně za 3.690 Kč.

Přehled podmínek pro rezervaci letenky do Antalya

Dopravce: Pegasus Airlines

Cestovní období: 1. září 2023 až 18. říjen 2023

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přílet: Antalya (AYT) Antalya Airport Turecko

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

1. Městský autobus: Městské autobusy jsou nejlevnější možností dopravy z letiště do centra Antalye. Cena za jízdenku je obvykle kolem 5-10 TRY (turecké liry) a cesta trvá přibližně 45 minut, v závislosti na provozu.

2. Veřejné taxi: Veřejné taxi je další možností. Ceny se mohou lišit v závislosti na denní době a provozu, ale obvykle se pohybují kolem 50-70 TRY. Cesta do centra Antalye trvá přibližně 30-40 minut.

3. Soukromý přepravce: Existuje také možnost využít soukromé přepravce, jako jsou sdílené nebo soukromé přepravní služby. Tyto služby nabízejí větší pohodlí a často zahrnují předem stanovené ceny. Ceny za přepravu se mohou lišit, ale obvykle se pohybují mezi 70-150 TRY, v závislosti na typu služby a vzdálenosti.

4. Pronájem auta: Pokud preferujete nezávislost a flexibilitu, můžete si pronajmout auto na letišti. Ceny pronájmu aut se liší v závislosti na typu vozu, doby pronájmu a sezóně.

Co dělat v letovisku Antalya a okolí?

1. Památky starověkého města Perge: Prozkoumejte ruiny antického města Perge s jeho dobře zachovanými divadly, stadionem a mozaikami.
2. Hadriansova brána: Obdivujte impozantní Hadriansovu bránu, která sloužila jako vstupní brána do starověkého města Antalya.
3. Antalyjské muzeum: Navštivte Antalyjské muzeum a objevte bohatou sbírku artefaktů a uměleckých děl z období starověkého Řecka a Říma.
4. Pláže Lara a Konyaalti: Užívejte si slunečního a plážového života na krásných plážích Lara a Konyaalti, které jsou známé svým jemným pískem a tyrkysovým mořem.
5. Staré město Kaleici: Procházejte úzkými uličkami starého města Kaleici s jeho historickými domy, tradičními obchody a příjemnou atmosférou.
6. Düdenové vodopády: Obdivujte impozantní Düdenové vodopády, které se vlévají do Středozemního moře a nabízejí úchvatné výhledy a příležitost k osvěžení.
7. Památky Termessos: Vydejte se do hor a navštivte starověké město Termessos s jeho impozantním amfiteátrem, divadlem a pohledy na okolní krajinu.
8. Golfové hřiště: Zahrávejte si na jednom z mnoha golfových hřišť v regionu, které nabízejí krásné scenérie a výzvy pro golfisty všech úrovní.
9. Dolphin Park: Navštivte Dolphin Park, kde si můžete vychutnat interakci s delfíny a pozorovat jejich úžasné výkony.
10. Památky starověkého města Side: Objevte památky starověkého města Side, včetně slavného Apollónova chrámu a amfiteátru.
11. Kekova: Vydejte se na výlet do Kekova, kde se nachází zatopené antické město s pozůstatky podmořských ruin a úchvatnými výhledy na moře.
12. Safari v poušti: Připojte se k dobrodružnému safari v poušti a prozkoumejte krásu okolní přírody a tradičního života v oáze.
13. Aspendos: Navštivte antické divadlo Aspendos, které je jedním z nejzachovalejších a nejimpozantnějších divadel starověkého světa.
14. Golfové pobřeží Belek: Zahrávejte si na jednom z luxusních golfových hřišť v oblasti Belek, které jsou mezinárodně uznávána pro svou kvalitu a krásné prostředí.
15. Památník Atatürka: Navštivte památník Atatürka v Antalyi a objevte život a odkaz zakladatele moderního Turecka.

Všechny akční letenky do Antalya

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.