Nový spoj! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky Kayseri z Vídně na začátek léta 4.490 Kč

Nový spoj! Pegasus Airlines ✈ Turecko - akční letenky Kayseri z Vídně 4.490 Kč
Rezervace letenky

Nízkonákladová letecká společnost Pegasus Airlines rozšiřuje své portfolio akčních letů do Turecka. Tentokrát nás nový spoj zavede do středního Turecka, kam jsme se v minulosti ještě nepodívali. Dopravce operuje z Vídně. Aktuálně je v nabídce obousměrná levnější letenka do Kayseri v ceně 4.490 Korun i s poplatky.

Kdy letět do Kayseri?

Otevřete si kalendář, který je vytvořen přímo pro rezervaci takové letenky. Na co narazíme? Je to výprodej vybraných míst na začátek léta. Jedná se o přelom června a července v rozmezí termínů od 21. června 2023 s návraty do 19. července 2023.

Jak poletím do tureckého Kayseri?

Do Turecka nás hodí tamní lowcostová aerolinka Pegasus Airlines a to při odletu z letiště Vídeň Schwechat (VIE) s přímým letem na letiště (ASR) Kayseri Arpt. Cesta letadlem trvá necelé tři hodiny. Let zpátky do Vídně probíhá stejně.

Doprava zavazadel u Pegasus Airlines

Zdarma u turecké nízkonákladovky přepravujeme 1 klasické palubní zavazadlo zdarma. Toto zavazadlo u Pegasus Airlines nesmí překročit limit rozměrů 55x40x20 cm.

Náš tip

Co dalšího z dění ohledně letů do Turecka? Na konci minulého týdne jsme psali o žádaných letenkách do Istanbulu z Vídně od Turkish Airlines jenom za 2.790 Kč. Tento i další akční spoje do Turecka uvidíte na této stránce o něco málo níže.

Akční letenky do Turecka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.