Nový spoj! Lufthansa ✈ Karibik - Yucatán - Mexiko - akční letenky Tulum z Mnichova ↔ 11.990 Kč

Nový spoj! Lufthansa ✈ Karibik - Yucatán - Mexiko - akční letenky Tulum z Mnichova ↔ 11.990 Kč
Rezervace letenky

Projděte se po starobylých mayských ruinách v Tulum, které se tyčí nad tyrkysovými vodami Karibského moře. Relaxujte na bělostných plážích, které patří k nejkrásnějším na světě a jsou ideální pro plavání a šnorchlování. Navštivte přírodní vápencové jeskyně s křišťálově čistou vodou, které poskytují jedinečný zážitek pro milovníky přírody.

Nové akční letenky do Tulum za 11.990 Kč

Jedná se o nové akční letenky na mexický poloostrov Yucatán v Karibiku. Akční letenky do Tulum mají premiéru, tak toho využijte. Provozuje je německá letecká společnost Lufthansa na lince z Mnichova za krásných 11.990 Kč. Cena platí jen do skončení akce.

Informace k tarifu

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: leden 2025 až duben 2025

Odlet: Mnichov (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přestup: Frankfurt (FRA) Frankfurt Intl Německo (cca 1-2h)

Přílet: Tulum (TQO) Felipe Carrillo Arpt. Mexiko

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Změna letenky: od 900 Kč

Akční letenky Tulum

Info o aerolince Lufthansa

Lufthansa, oficiálně známá jako Deutsche Lufthansa AG, je vlajková letecká společnost Německa a jedna z předních světových aerolinek. S hlavním sídlem ve Frankfurtu nad Mohanem a dalším důležitým uzlem v Mnichově, Lufthansa poskytuje lety do více než 220 destinací po celém světě. Aerolinka je zakládajícím členem letecké aliance Star Alliance, což zákazníkům umožňuje využít výhod široké sítě letů a služeb. Je známá svou vysokou úrovní služeb, včetně prvotřídního zákaznického servisu, pohodlného cestování a špičkové palubní stravování.

Jak se po příletu dostat z letiště?

Letiště Felipe Carrillo Puerto v Tulum (TQO) je menší letiště, ale i tak nabízí několik možností dopravy do centra města Tulum. Zde jsou jednotlivé dopravní možnosti seřazené podle ceny a s přibližnými časy dopravy.

1. Městský autobus (ADO)

 • Cena: 50-100 MXN (cca 2,50-5 USD)
 • Čas: 30-45 minut
 • Popis: ADO je hlavní autobusová společnost v Mexiku a poskytuje spojení mezi letištěm a centrem města Tulum. Autobusy jsou pohodlné a jezdí pravidelně. Zastávky najdete u východu z letiště.

2. Shuttle bus

 • Cena: 200-300 MXN (cca 10-15 USD)
 • Čas: 30-40 minut
 • Popis: Shuttle busy provozují různé společnosti a spojují letiště přímo s hotely a hlavními oblastmi v Tulum. Lze je rezervovat předem online nebo na letišti.

3. Taxi

 • Cena: 500-800 MXN (cca 25-40 USD)
 • Čas: 25-30 minut
 • Popis: Oficiální taxíky jsou k dispozici před letištní budovou. Taxi je rychlá a pohodlná možnost, zejména pokud máte hodně zavazadel nebo cestujete ve skupině.

4. Privátní transfery

 • Cena: 800-1200 MXN (cca 40-60 USD)
 • Čas: 25-30 minut
 • Popis: Privátní transfery jsou nejpohodlnější možností a poskytují vyšší komfort a soukromí. Můžete si je rezervovat předem online nebo přes hotely. Tato služba zahrnuje osobní vyzvednutí a přímou dopravu do vašeho ubytování.

5. Pronájem auta

 • Cena: Různá (v závislosti na společnosti a typu vozu, obvykle kolem 600-1200 MXN za den)
 • Čas: 25-30 minut jízdy, plus čas na převzetí a vrácení vozu
 • Popis: Pokud plánujete prozkoumat širší oblast, můžete si na letišti půjčit auto. Cena závisí na společnosti a typu vozu, který si vyberete. Autopůjčovny jsou k dispozici přímo na letišti.

Co dělat v Tulum?

Tulum je jedním z nejmalebnějších a historicky nejzajímavějších míst na mexickém poloostrově Yucatán. Nabízí kombinaci nádherných pláží, starověkých mayských ruin a přírodních krás. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které byste při návštěvě Tulum neměli vynechat:

 1. Tulum Ruins - Starověké mayské město postavené na útesech s úchvatným výhledem na Karibské moře. Tato archeologická lokalita je známá svými dobře zachovanými stavbami a krásnou polohou.
 2. Playa Paraiso - Jedna z nejkrásnějších pláží v Tulum s bílým pískem a tyrkysovou vodou, ideální pro plavání a relaxaci.
 3. Gran Cenote - Oblíbený cenote (podzemní krasová jeskyně) s křišťálově čistou vodou, ideální pro potápění a šnorchlování.
 4. Sian Ka'an Biosphere Reserve - Rozsáhlá přírodní rezervace zapsaná na seznamu světového dědictví UNESCO, kde můžete pozorovat divokou přírodu, plavit se po lagunách a prozkoumávat mangrovy.
 5. Cenote Dos Ojos - Dva propojené cenoty nabízející úžasné podmínky pro potápění a šnorchlování v jeskynním systému.
 6. Tulum Beach - Dlouhá pláž s jemným pískem a průzračnou vodou, lemovaná palmovými stromy a plážovými bary.
 7. Cenote Calavera - Malý cenote s několika otvory, které vytvářejí efekt "lebky", ideální pro skákání do vody a šnorchlování.
 8. Kaan Luum Lagoon - Krásná laguna s mělkou vodou, která je ideální pro plavání a relaxaci, obklopená přírodou.
 9. Cenote Zacil-Ha - Rodinný cenote s možností plavání a šnorchlování, vybavený zázemím pro pikniky a odpočinek.
 10. Maya Ruins of Coba - Rozsáhlé mayské ruiny nedaleko Tulum, kde můžete vylézt na nejvyšší pyramidu v oblasti a užít si panoramatický výhled na džungli.
 11. Tulum Art Club - Místo, kde se můžete seznámit s místním uměním, navštívit výstavy a zúčastnit se uměleckých workshopů.
 12. Cenote Cristal and Cenote Escondido - Dva sousedící cenoty s průzračnou vodou, ideální pro plavání a šnorchlování.
 13. Papaya Playa Project - Ekologický resort a plážový klub nabízející relaxaci na pláži, wellness služby a hudební akce.
 14. Aldea Zamá - Moderní rezidenční a komerční oblast s butikami, restauracemi a uměleckými instalacemi.
 15. Casa Cenote - Cenote spojený s mořem, kde můžete šnorchlovat mezi mangrovy a obdivovat podvodní faunu.

Tulum je destinace, která nabízí harmonickou kombinaci přírodních krás, historických památek a moderního komfortu. Každé z těchto míst poskytuje jedinečný zážitek a příležitost objevit něco nového a fascinujícího.

Na jaké počasí se připravit?

V mexickém Tulumu od ledna do dubna očekávejte následující počasí:

 • Leden a únor: Teplé a suché, denní teploty kolem 25°C až 28°C, noční teploty kolem 20°C, minimální srážky.
 • Březen a duben: Teplejší, denní teploty kolem 28°C až 30°C, noční teploty kolem 22°C, nízká vlhkost a málo srážek.

Doporučuje se lehké oblečení, opalovací krém a dostatek vody pro hydrataci.

Náš tip

Další levné letenky do Mexika

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.