Nový spoj! KLM ✈ Karibik - Kolumbie - akční letenky Cartagena z Vídně ↔ 13.990 Kč

Nový spoj! KLM ✈ Kolumbie - akční letenky Cartagena z Vídně ↔ 13.990 Kč
Rezervace letenky

Prožijte magii kolumbijské Cartageny, kde se historické hradby města dotýkají Karibského moře a starobylé uličky ožívají barvami a hudbou. Toto místo, oslavované svými zachovalými koloniálními budovami a živou atmosférou, vás zavede na cestu plnou nezapomenutelných turistických, gastronomických a kulturních zážitků.

Akční letenky Cartagena z Vídně za 13.990 Kč

Ještě jste o levných letenkách do kolumbijské Cartageny nikdy neslyšeli i když jste zkušený cestovatel? Není se čemu divit. Tarif má na českém trhu premiéru. Vypravuje ho nizozemská letecká společnost KLM při odletu z Vídně. Obousměrné letenky Cartagena z Vídně stojí příjemných 13.990 Kč. Doporučujeme neváhat, tato se jako všechny raritní akce na trhu dlouho neohřeje.

Dopravce: KLM

Cestovní období: 2. duben 2024 až 10. červen 2024

Odlet: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko

Přestup: Amsterdam (AMS) Schiphol Arpt Nizozemsko (1h 5min)

Přílet: Cartagena (CTG) Rafael Nunez Arpt Kolumbie

Zavazadla: 2 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat z letiště?

Veřejný autobus (Transcaribe): Městské autobusy Transcaribe jsou nejlevnější možností dopravy z letiště Rafael Nunez do centra Cartageny. Jízdné je přibližně 2,500 COP. Cesta trvá asi 20-40 minut v závislosti na dopravní situaci.

Sdílený mikrobus nebo kolektivo: Tyto minibuse jsou dostupné u letiště a nabízejí cenově dostupnou a efektivní možnost cesty do centra. Ceny se pohybují od 5,000 do 10,000 COP na osobu. Cesta trvá asi 15-30 minut.

Taxi: Taxi služby jsou dostupné přímo u letiště. Fixní tarif do centra Cartageny je obvykle kolem 15,000 až 20,000 COP. Cesta do centra města trvá asi 10-20 minut.

Pronájem auta: Na letišti Rafael Nunez je možné si pronajmout auto. Toto je vhodné pro cestující, kteří hledají flexibilitu při průzkumu města a okolí. Ceny se liší podle typu vozidla a délky pronájmu.

Ceny a časy cesty se mohou lišit v závislosti na sezóně a aktuální dopravní situaci. Doporučuje se ověřit si nejnovější informace a možná omezení před cestou.

Co dělat v Cartageně?

Cartagena, známá také jako Cartagena de Indias, je malebné město plné historie, kultury a karibského kouzla. Zde je 15 atrakcí a zajímavostí, které v Cartageně stojí za návštěvu:

 1. Hrad San Felipe de Barajas (Castillo de San Felipe de Barajas) - Impozantní pevnost, která dominuje městu a nabízí úchvatné výhledy.
 2. Historické městské hradby (Las Murallas) - Obrovské hradby obklopující Staré Město, ideální pro večerní procházky.
 3. Palacio de la Inquisición (Palác inkvizice) - Muzeum umístěné v nádherném koloniálním domě, které dokumentuje tmavou historii města.
 4. Plaza Santo Domingo - Živé náměstí plné umělců, restaurací a koloniální architektury.
 5. Katedrála Santa Catalina de Alejandría - Nádherná historická katedrála v srdci Starého Města.
 6. Convento de la Popa - Klášter umístěný na vrcholu kopce, nabízející panoramatické výhledy na město.
 7. Getsemaní (Barrio Getsemaní) - Pestrá a živá čtvrť známá svým street artem a nočním životem.
 8. Bazilika Menor de San Pedro Claver - Kostel a klášter zasvěcený ochránci otroků.
 9. Museo del Oro Zenú (Muzeum zlatého pokladu Zenú) - Muzeum věnované zlatým artefaktům původních obyvatel oblasti.
 10. Las Bóvedas - Řada starých skladišť pod hradbami nyní přeměněná na tržnici s řemeslnými a suvenýrovými obchody.
 11. Playa de Bocagrande - Oblíbená plážová oblast s mnoha hotely a restauracemi.
 12. Jardín Botánico de Cartagena - Botanická zahrada s rozmanitými druhy rostlin.
 13. Muelle de los Pegasos - Malebné nábřeží, ideální pro procházky a vychutnávání výhledu na lodě.
 14. La India Catalina - Slavný pomník připomínající původní obyvatele této oblasti.
 15. Mercado de Bazurto - Živý místní trh, kde si můžete prohlédnout pravou tvář Cartageny a ochutnat místní kuchyni.

Cartagena je fascinující město, které překypuje historií, kulturou a karibskou atmosférou, nabízí návštěvníkům nesčetné možnosti pro objevování a relaxaci.

Akční letenky Cartagena

Náš tip

Další levné letenky do Kolumbie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

 

 

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.