Nový spoj! Itálie ✈ Jadran - levné letenky Rimini z Prahy ↔ od 1.705 Kč

Nový spoj! Itálie ✈ Jadran - levné letenky Rimini z Prahy ↔ od 1.705 Kč
Rezervace letenky

Do hlavního města italské Jaderské riviéry teď nově také s odletem z Česka! Do Úpatí Apenin pod dominantním vrcholem Monte Titano od nového roku začíná létat z Prahy irská nízkonákladová jednička Ryanair. Lety do Rimini už tak nemusíme nutně podnikat jenom z Vídně a Krakova, jak to bylo loni. Zpáteční letenka začíná na 1.705 Kč.

Kdy letět do Rimini z Česka?

Obousměrné levné letenky do Rimini z Prahy se prodávají už nyní na termíny od jara. Objednat si můžeme odlet na datum od 26. března 2023 s návraty nejpozději do 25. října 2023. Letenka do Rimini na letní prázdniny se dá splašit za 3.455 Kč.

Jak se letí do Rimini?

Odlety vypravuje letecká společnost Ryanair z letiště Praha (PRG) Václav Havel airport - Česká republika s přímým letem v délce 1 hodina a 30 minut na letiště Rimini (RMI) Miramare airport - Emilia-Romagna - Itálie. V ceně je i návrat!

Doprava zavazadel

U Ryanairu máme vždy 1 příruční zavazadlo k letenkám zdarma. Chcete další za zvýhodněnou cenu? Objednejte si službu "priority boarding".

Náš tip

Chcete li na letenkách do Rimini ušetřit při odletu z Vídně, tak jen připomínáme, že teď neuspějete. Spoj z hlavního města Rakouska je teď dražší než verze z Prahy (v prodeji od 2.766 Kč). Další tipy na nejžádanější levné letenky do Itálie na sezónu 2023 najdete zde.

Akční letenky Rimini

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Přidat komentář

Filtered HTML

  • Řádky a odstavce se zalomí automaticky.
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5960 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.