Nový spoj! Etihad Airways - Seychely - levné letenky Mahe Island z Vídně (zpáteční) 13.990,-

Nový spoj! Etihad Airways - Seychely - levné letenky Mahe Island z Vídně (zpáteční) 13.990,- Kč
Rezervace letenky

Na začátku měsíce jsme vás informovali o dvou akčních tarifech na Seychely od společností Air France a Turkish Airlines. U letů na Mahe Island jsme se pod patnáct tisíc nedostali. Po týdnu ve velkém stylu přichází letecká společnost Etihad Airways a nabízí zpáteční levné letenky na Mahe Island z Vídně za 13.990,- kč.

Sečteno podtrženo, letenky na Seychely jsou teď ještě o tisícovku dostupnější. S Etihad Airways můžeme letět na Mahe Island dokonce ještě tento měsíc. Stačí se sbalit a do týdne vyrazit.

Dostupnost: Proč do týdne? Letět na Seychely se dá totiž už od 8. října. Zpáteční lety do Mahe Island z Vídně od Etihad Airways obsahují v kalendáři termíny až do března 2022, ovšem pozor. Tyto akční lety na Seychely se provozují vždy jednou týdně, takže volných míst určitě není přebytek.

Odlétá se z Vídně a letí se přes Abu Dhabi, kde během chvíle přestoupíme na další letadlo. U této akční letenky je přeprava 3 zavazadel. (2 příruční a 1 odbavené).

Zvlášnost tarifu: Nakupem této letenky získáte vstup na výstavu EXPO 2020 Dubai

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.