Nový spoj! EasyJet ✈ Portugalsko - levné letenky Lisabon z Prahy ↔ od 2.024 Kč

Nový spoj! EasyJet ✈ Portugalsko - levné letenky Lisabon z Prahy ↔ od 2.024 Kč
Rezervace letenky

Do portugalského Lisabonu nové také s britskou nízkorozpočtovou aerolinkou EasyJet. Dopravce se přidává k Ryanair, Vueling Airlines a TAP Portugal s letenkami s odlety z České republiky do jednoho z nejpůvabnějších měst evropského kontinentu. EasyJet nasadil ceny obousměrných letenek do Lisabonu z Prahy od 2.024 Kč.

Kdy letět s EasyJet z Prahy do Lisabonu?

Do prodeje se tyto levné letenky do Portugalska od EasyJet dostaly právě teď, naskýtá se tak v podstatě největší kapacita volných míst na rok 2023. Létat se bude od jara. Již nyní najdeme v kalendáři kapacitu od 31. března 2023 do 27. října 2023. Zajímavá cena letenek vychází například na konec letních prázdnin.

Informace k lowcost letu do Lisabonu při odletu z ČR

Přímý let z letiště Praha Václav Havel - Česko na letiště Lisabon (LIS) Lisboa - Portugalsko na palubě dopravce Ryanair trvá 3 hodiny a čtyřicet minut. V uvedené sumě je vždy zahrnuta i zpáteční linka.

Pravidla pro dopravu zavazadel v letadlech EasyJet

Maximální hmotnost palubního zavazadla u EasyJet není omezena! První kus musí splňovat maximální rozměry 45x36x20 cm. Toto zavazadlo je už v ceně letenky. Druhý kus příručního zavazadla o rozměrech 56x45x25 cm si může cestující vzít na palubu letadla v případě, že si zakoupí doplňkové služby (Priority nebo Premium sezení).

Náš tip

Nejlevnější letenky Lisabon má teďka Ryanair na vybrané termíny od 1.446 Kč, což je asi ještě o pětistovku méně, než u EasyJet. Odlétat se dá také z Krakova. Celkem nyní vede do hlavní metropole Portugalska 7 akčních spojů, viz přehled níže.

Akční letenky do Lisabonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.