Nový spoj! EasyJet ✈ Francie - levné letenky do Lyonu z Prahy ↔ od 2.092 Kč

Nový spoj! EasyJet ✈ Francie - levné letenky do Lyonu z Prahy ↔ od 2.092 Kč
Rezervace letenky

Za poznáním francouzské historie nově také s britskou lowcost leteckou společností EasyJet! Druhé nejdůležitější město Francie je turisty neobjevené. Přitom má tolik předností a kulturní poklady světového dědictví UNESCO s nejstaršími starověkými ruinami v zemi. Představujeme levné obousměrné letenky do Lyonu z Prahy už za 2.092 Kč!

Kdy letět do Lyonu z Prahy?

Nízkonákladová linka do středovýchodní Francie aerolinek EasyJet bude v provozu od konce letošního léta. Již nyní je možné bookovat zpáteční levné letenky Lyon z Prahy od dvou tisíc Korun na termíny od 4. září do 27. října 2023.

Jak poletím do Lyonu?

Odlétá se na křídlech EasyJet z letiště Praha v Ruzyni (PRG). Očekávejte přímý let na letiště Lyon (LYS) Lyon Saint Exupery airport - Francie. Doba letu je 1 hodina a 45 minut. V ceně je i 1 příruční zavazadlo v rámci dopravy a také let zpátky do Prahy. Vypravuje letecká společnost EasyJet.

Náš tip

Do Lyonu je dostupné také spoj z polského Krakova v režii dopravce Wizz Air. Levné letenky se prodávají od 1.245 Kč. Konkurenci na lince z Prahy je pro EasyJet španělská nízkonákladovka Volotea, ale jen na první pohled. Její letenky startují od 3.088 Kč a moc míst na tento rok teď už není. Aerolinka pak bude kapacitu ještě přidávat. Další tipy na levné letenky do Francie zde.

Akční letenky do Lyonu

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.