Nový spoj! EasyJet ✈ Černá Hora - akční letenky Tivat z Berlína ↔ od 2.027 Kč

Nový spoj! EasyJet ✈ Černá Hora - akční letenky Tivat z Berlína ↔ od 2.027 Kč
Rezervace letenky

Je tady ohlašovaný nový lowcost spoj do vyhlášeného turistického letoviska Černé Hory. Do prodeje se v roce 2022 dostává nízkorozpočtová linka britské letecké společnosti EasyJet. K rezervaci jsou připraveny zpáteční levné letenky do Tivat s odlety z německého Berlína v ceně od 2.027 Kč. Tak vzhůru za poznáváním Černé Hory!

Dostupnost letenek do Tivat

EasyJet uvolnil první várku letenek do Černé Hory na letošní rok a okrajově i na příští sezónu. Letenky do Tivat z Berlína se dají objednávat na odlety od 5. srpna. Na léto už je však cena doslova astronomická a nestojí za řeč. Velmi dobře ale vychází úplný závěr sezóny. Doporučujeme volná místa na říjen. Z příštího roku se objevily termíny na květen.

Jak se letí do Černé Hory?

Odlétá se s EasyJet z německého letiště Berlín Brandenburg (BER). Následuje přímý let bez přestupu s přistáním na Tivat (TIV) airport - Černá Hora (Montenegro). Přímý let trvá dvě hodiny a patnáct minut.

Další alternativy do Černé Hory?

Kromě letenek do Tivat tu máme i výhodné spoje do Podgoricy. Tam můžeme letět buď s Wizz Air z Vídně od 1.570 Kč a nebo z Krakova s Ryanair od 1.900 Kč. Přehled letenek níže.

Akční letenky do Černé Hory

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.