Nový spoj! Austrian Airlines ✈ Španělsko - Andalusie - akční letenky Sevilla z Prahy ↔ 2.890 Kč

Nový spoj! Austrian Airlines ✈ Španělsko - Andalusie - akční letenky Sevilla z Prahy ↔ 2.890 Kč
Rezervace letenky

Sevilla je pulsující město ve Španělsku, jenž odráží bohatství andaluské kultury a historie, ztělesněné v nádherných památkách jako Katedrála s ikonickou věží Giralda a královský palác Alcázar. S živými ulicemi plnými tapas barů, tradičním flamenkem a kulturními událostmi jako je Svatý týden, Sevilla nabízí návštěvníkům autentický španělský zážitek.

Nové letenky Praha - Sevilla a zpět za 2.890 Kč!

Do Sevilly v oblasti Andalusie se konečně dostaneme také z České republiky, sice v mimosezónním období začátku příštího roku, ale i tak zajímavé, protože teplota okolo 15 stupňů láká k zajímavým tripům. O nové akční letenky do Sevilly z Prahy se postarala Austrian Airlines. Zpáteční linka Praha - Sevilla a zpátky vychází v klasickém spoji na 2.890 Kč.

Dopravce: Austrian Airlines

Cestovní období: 20. ledna 2024 až 26. března 2024

Odlet: Praha (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: Vídeň (VIE) Vienna Intl Arpt Rakousko (1h 15min)

Přílet: Sevilla (SVQ) San Pablo Arpt Španělsko

Zavazadla: 2 kusy příručních zavazadel zdarma

Jak se po příletu do Sevilly dostat z letiště?

Po příletu na letiště Sevilla San Pablo (SVQ) existuje několik možností, jak se dostat do centra města. Zde je seznam dopravních možností, seřazených od nejlevnějších:

1. Autobus: Nejlevnější způsob je využít městského autobusu, který je k dispozici na letišti. Cesta do centra trvá přibližně 30-40 minut a cena jízdenky se pohybuje kolem 4-5 EUR.

2. Metro: Letiště je také propojeno sítí metra. Využitím metra můžete snadno dojet do centra města. Cesta trvá zhruba 25-30 minut a cena jízdenky se pohybuje kolem 4-5 EUR.

3. Taxi: Pokud preferujete pohodlí a rychlost, můžete si vzít taxi přímo na letišti. Cesta do centra trvá přibližně 20-30 minut, avšak cena za taxi bude vyšší a závisí na předem sjednaných sazbách nebo použití taxametru.

Je důležité si uvědomit, že ceny a časy dopravy se mohou mírně lišit v závislosti na aktuálních podmínkách, provozu a přepravních společnostech. Doporučuje se vždy zkontrolovat aktuální informace před cestou.

Co dělat v Seville a okolí?

V andaluské Seville a jejím okolí je mnoho zajímavých atrakcí a lákadel, které stojí za návštěvu. Zde je seznam 15 míst a aktivit, které by vás mohly zaujmout:

1. Reálná alhambra: Navštivte tento ohromující arabský palác a zahrady, který je jedním z nejznámějších památek ve Španělsku.

2. Katedrála v Seville: Obdivujte impozantní gotickou katedrálu s Giralda, která je největší gotickou katedrálou na světě.

3. Reales Alcázares: Procházejte krásnými zahradami a rozmanitými architektonickými styly tohoto královského paláce.

4. Plaza de España: Užijte si procházku po této ikonické náměstí, které je považováno za jedno z nejkrásnějších ve Španělsku.

5. Barrio Santa Cruz: Objevte malebné uličky, tajemné náměstí a kouzlo tohoto historického židovského čtvrti.

6. Metropol Parasol: Vystupte na největší dřevěnou strukturu na světě a užijte si panoramatický výhled na město.

7. Flamenco show: Nechte se okouzlit živou flamencovou představením a poznávejte tuto vášnivou andaluskou tradici.

8. Španělská jezdecká škola: Uvidíte vystoupení klasické andaluské jezdecké umění a nádherných koní.

9. Parque de María Luisa: Procházejte se tímto rozsáhlým parkem plným exotických rostlin, jezer a pohodlných laviček.

10. Hospital de los Venerables: Obdivujte tento historický komplex s nádhernou barokní architekturou a uměleckými sbírkami.

11. Muzeum Flamenga: Prohlédněte si výstavy, které dokumentují historii a vývoj flamenga v Andalusii.

12. Triana: Navštivte tento malebný čtvrť, který je známý svými tradičními keramickými dílnami a živým nočním životem.

13. Giralda: Vystupte na tuto historickou zvonici, která dříve sloužila jako minaret a nabízí úchvatný výhled na město.

14. Palacio de las Dueñas: Prozkoumejte tento nádherný palác, který kdysi patřil šlechtické rodině a nyní slouží jako muzeum.

15. Cesta kolem tapas: Užijte si chuťové dobrodružství a ochutnejte tradiční španělské tapasy ve městě.

Toto je pouze výběr z mnoha zajímavých míst a aktivit, které Seville a její okolí nabízí. Při návštěvě se určitě nebudete nudit a objevovat krásy tohoto úchvatného regionu.

Všechny akční letenky do Sevilly

Náš tip

Chcete tipy na další zajímavé oblasti Andalusie? V kurzu jsou levné letenky do Malagy od 1.727 Kč.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.