Nový spoj! 🇬🇷 Austrian Airlines - Řecko - sezónní levné letenky Mykonos z Prahy také na letní prázdniny (zpáteční) 3.990,- Kč

Nový spoj! Austrian Airlines - Řecko - sezónní levné letenky Mykonos z Prahy také na letní prázdniny (zpáteční) 3.990,- Kč
Rezervace letenky

Malinkou mezeru na trhu s letenkami do Řecka našla čtyřhvězdičková rakouská letecká společnost Austrian Airlines. Na řecký ostrov Mykonos s odlety z ČR doposud létala jen německá Eurowings. Její nabídka za 4.490,- Kč je značně okleštěná. Austrian Airlines je o pětikilo levnější a má slušnou řádku letenek na hlavní sezónu!

Nízkonákladovka Eurowings ma letenky na Mykonos z Prahy jen na červen, Austrian Airlines na dobu od 1. června do 30. září. Z prázdnin můžete počítat s první polovinou, na srpen volná místa nejsou v nabídce.

Zkontrolujte si dobu mezipřistání, abyste na letišti ve Vídni, kde je přestup, nemuseli čekat zbytečně dlouho.

Na Mykonos létá z Vídně i třeba Ryanair. Letenka na prázdniny se ale stejně šplhá k třem a půl tisícům minimálně.

Výhodou obousměrných letenek do Řecka s odlety z Česka (Mykonos z Prahy) od Austrian Airlines je i přeprava zdarma dvou příručních zavazadel.

Dopravce: Austrian Airlines

TIP: Přehled nejžádanějších letenek Řecko sezóna 2022.

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.