Novinka! Air India ✈ Přímé lety do Indie - akční letenky Dillí z Vídně bez přestupu a s 3 zavazadly zdarma ↔ 14.490 Kč

Novinka! Air India ✈ Přímé lety do Indie - akční letenky Dillí z Vídně bez přestupu a s 3 zavazadly zdarma ↔ 14.490 Kč
Rezervace letenky

Tříhvězdičková letecká společnost Air India nepřestává udivovat. Po dnešních last minute letenkách do Thajska tu máme i její mateřskou zemi. Vůbec poprvé vám představujeme letenky do Indie bez jakéhokoliv přestupování a zdržování. Koukněte na přímé akční letenky do Dillí s odletem z rakouské Vídně a zpátky za přijatelných 14.490 Korun.

Kdy letět do Indie bez přestupu?

Uspějete při cestě od zimy, až do konce léta. Air India totiž uvolnila přímé letenky do Dillí z Vídně na období 21. únor až 23. září 2023. Volná místa ubývají velmi rychle, tak sebou hoďte!

Jak se dostanu do Indie?

Přímá linka do Indie z Vídně společnosti Air India trvá 7 hodin a 20 minut a končí na letišti Dillí (DEL) Delhi Indira Gandhi airport. Totéž nás bude čekat i při cestě zpět - i tato letenka je v ceně.

Náš tip

Výhodné lety do Indie z předminulého týdne od polské LOT Airlines vzaly rychle za své. Jednalo se o Bombaj z Prahy za 13.690 Kč. Momentálně tak máme šanci ušetřit jedině při cestě z Vídně do Dillí s Air India.

Akční letenky do Indie

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6530 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.