Nové spoje! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - akční letenky Rijád z Budapešti nebo Vídně ↔ od 3.229 Kč

Nové spoje! Wizz Air ✈ Saudská Arábie - akční letenky Rijád z Budapešti nebo Vídně ↔ od 3.229 Kč
Rezervace letenky

Wizz Air posiluje spoje do Asie a tak se můžeme těšit i z nových možností individuálního cestování. Nízkonákladovou formou se dá konečně zavítat také do Saudské Arábie. Zrodily se dva nové spoje do hlavního města Rijádu. První levné letenky do Rijádu se prodávají při odletech z Budapešti od 3.229 Kč a taky Vídně od 3.727 Kč.

Přehled lowcost letů do Rijádu

1. Wizz Air - Rijád z Budapešti od 3.229 Kč s dostupností na 9. leden 2023 až 28. červenec 2023.

2. Wizz Air - Rijád z Vídně od 3.727 Kč s dostupností na 17. prosinec 2022 až 29. červenec 2023.

Bližší informace k letům do Rijádu

Přímé lety do Saudské Arábie trvají na palubě Wizz Air přes 5 hodin. Přílety vedou na letiště Riyadh (RUH) King Khaled airport. Do ceny je zahrnut i návrat.

Doprava zavazadel

K letenkám je poskytována přeprava jednoho palubního zavazadla zdarma. Chcete jich přepravit víc? Doporučujeme v průběhu rezervace zakoupit "priority boarding". U této služby máme i velké příruční zavazadlo navíc s rozměry do 55 x 40 x 20cm a hmotnosti do 10 kg.

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.