Nová linka - Wizz Air - Ukrajina - levné letenky Oděsa z Pardubic (tam a zpět) od 1.405,- Kč

Nová linka - Wizz Air - Ukrajina - levné letenky Oděsa z Pardubic (tam a zpět) od 1.405,- Kč
Rezervace letenky

Dohoda o otevřeném nebi nad Ukrajinou dovoluje cestovat na kterékoliv letiště v zemi. Toho využivá i nízkonákladová aerolinka Wizz Air, která od července bude provozovat nové lowcost lety do Oděsy z Pardubic, která leží na pobřeží Černého moře. Z města perníku nyní stojí zpáteční letenky Oděsa od 1.405,- Kč.

Do Oděsy se dalo dříve s Wizz Air létat z Bratislavy. Nyní bude ovšem v kurzu let do Oděsy z Pardubic. Pod rezervačním odkazem najdete kalendář Wizz Air s novými letenkami na Ukrajinu na termíny od 5. července 2022 do 29. října 2022.

Itinerář letu: Na Ukrajinu se odlétá s Wizz Air z letiště (PED) Pardubice airport - Česká republika s přímým spojením na letiště Oděsa (ODS) Central airport - Ukrajina. Doba letu jsou 2 hodiny. Klasicky máme v ceně i zpáteční let dle zvoleného data a taky dopravu kabinového zavazadla.

Levné letenky Oděsa z Pardubic za uvedenou cenu budou k dispozici jen do vyprodání dané kombinace termínu. Aerolinky nabízí top ceny vždy jen na vybrané dny a cestovatel se tomu musí přizpůsobit a rychle objednávat.

Na Ukrajinu se dostaneme mnoha způsoby. Například do Lvova z Bratislavy s Ryanairem, do Kyjeva z Vídně, Krakova, Bratislavy a Prahy. Do Charkova z Vídně, do Záporoží, Kherson a dalších. Všechno podstatné zveřejňujeme na stránce levné letenky Ukrajina.

Dopravce: Wizz Air

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.