Nová linka! Wizz Air - Ukrajina - levné letenky Charkov z Vídně (zpáteční) od 1.079,- Kč

Nová linka! Wizz Air - Ukrajina - levné letenky Charkov z Vídně (zpáteční) od 1.079,- Kč
Rezervace letenky

Rozšiřujeme nabídku levných letenek na Ukrajinu! Kromě Kyjeva, Lvova, Záporoží a Oděsy se lowcost lety Ukrajina rozrůstají o nový spoj do Charkova od maďarské letecké společnosti Wizz Air. Linka je vypravována z letiště Schwechat ve Vídni a není vůbec drahá. Zpáteční letenky Charkov z Vídně startují na ceně 1.079,- Kč.

Tyto levné letenky na Ukrajinu využijte při cestě ještě v letošním roce. Proč? Nejlevnější letenky do Charkova u Wizz Air vycházejí na listopad 2021.

Odlet z Vídně (VIE) - Rakousko a přílet na Charkov (HRK) Kharkov airport - Ukrajina. Doba letu na palubě Wizz Air činí 2h a 20 minut. Jako vždy máme u obousměrné levné letenky jedno příruční zavazadlo.

Chcete nahlédnout více pod pokličku levných letenek na Ukrajinu? Mrkněte zde.

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.