Nová linka! Wizz Air - Albánie - levné letenky Kukes z Vídně (zpáteční) od 1.251,- Kč

TIP! Wizz Air - Albánie - levné letenky Kukes z Vídně (zpáteční) od 1.251,- Kč
Rezervace letenky

Patříte mezi náročné cestovatele, kteří cestují rádi na neobvyklá místa? Seznamte se s novým, celkově druhým nízkonákladovým spojem do Albánie od aerolinek Wizz Air. Kromě letenek do Tirany se podíváme zalevno do nádherné krajiny města Kukes. Zpáteční lety do Kukes startují na 1.251,- Kč a odlétá se z letiště ve Vídni.

Lowcost linka s levnými lety do Kukes z Vídně bude zahájena 4. června 2022 s termíny do konce října. Nejméně zaplatíme za letenky do Kukes při rezervaci termínu právě na začátek léta.

Odlety do Albánie na palubě Wizz Air jsou z letiště Vídeň (VIE) Vienna Schwechat airport - Rakousko s přílety na Kukes (KFZ) Kukes Intl. airport - Zayed. Na místě budeme za 1 hodinu a 45 minut.

Dopravce: Wizz Air

Tip: Přehled aktuálních levných letenek do Albánie zde. Letenky Tirana se nyní prodávají od 1.178,- Kč

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 5790 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.