Nová linka! Ryanair - Ukrajina - levné letenky Lvov z Bratislavy (tam a zpět) od 866,- Kč

Nová linka! Ryanair - Ukrajina - levné letenky Lvov z Bratislavy (tam a zpět) od 866,- Kč
Rezervace letenky

Levným letům do ukrajinského města Lvov do těchto chvil jednoznačně vládla maďarská lowcostová aerolinka Wizz Air, která tám létá z Vídně, Pardubic a Bratislavy. Linka z Vídně nyní není dostupná a ve srování levné letenky do Lvova s odletem z Bratislavy je Ryanair teď o polovinu levnější, jelikož létá už od 866,- Kč.

Ryanair nyní nabízí lowcost letenky Lvov s odlety ze slovenského hlavního města i pod tisícovku, zatímco u Wizz se teď pod 1.467,- Kč nedostanete.

Dostupnost: Kalendář Ryanair vybízí k nízkonákladovým letům s termíny od 2. ledna 2022 do 28. října 2022. Nejlevnější letenky na Ukrajinu v uvedeném podání vychází na začátek roku.

Dopravce: Ryanair

Pro úplnost přikládáme odkaz i na všechny aktuální levné letenky na Ukrajinu, které naše redakce vybrala jako vyjímečné.

Destinace
Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.