Nová linka! Ryanair ✈ Řecko - letenky na ostrov Skiathos z Prahy na léto ↔ od 3.185 Kč

Nová linka! Ryanair ✈ Řecko - levné letenky na ostrov Skiathos z Prahy na léto ↔ od 3.185 Kč
Rezervace letenky

Malý řecký ostrov v Egejském moři teď může snadno navštívit i český batůžkář. Jak na to? Klíčem je nový lowcost spoj na ostrov Skiathos s odletem z České republiky, odkud od letošní sezóny začíná létat irská letecká společnost Ryanair. Provoz bude zahájen před začátkem léta. Již nyní jsou letenky na Skiathos z Prahy v prodeji od 3.185 Kč.

Kdy letět z Česka na ostrov Skiathos?

Kdy vycestovat na Skiathos? pro snadný výběr použijte kalendář volných míst. Linka startuje od začátku června. Levné letenky na Skiathos z Prahy a zpátky od Ryanair bookujte na termíny od 2.6. 2023 až do 29. září 2023, kdy končí hlavní turistická sezóna. Nejlépe cenově vychází začátek období.

Jak poletím na Skiathos?

Odlety do Řecka budou u Ryanair vypravovány z pražského letiště Václava Havla (PRG) - Česko. Na letiště Skiathos (JSI) airport ostrova Skiathos se dopravíme za dvě a půl hodiny přímého letu. V ceně je i zpáteční letenka a doprava příručního zavazadla.

Alternativy

Linka Praha - Skiathos je nová linka Ryanairu. Už dříve tam irská aerolinka létala z Vídně. Aktuálně se lety Vídeň - Skiathos a zpátky prodávají od 3.080 Kč. Obě verze letenek najdete níže. Kompletní přehled nejžádanějších letenek do Řecka najdete zde.

Akční letenky Skiathos

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.