Nepřehlédněte! Řecko do tisícovky ✈ akční letenky na Mykonos z Vídně ↔ od 880 Kč

Nepřehlédněte! Řecko do tisícovky ✈ akční letenky na Mykonos z Vídně ↔ od 880 Kč
Rezervace letenky

I když ceny letí všude vzhůru, někde nabírají i opačný směr. Důkazem budiž letenky do Řecka! Nevadí vám vyrazit až na konci turistické sezóny? Jestli zní odpověď kladně, pak se podívejte na dnešní nacenění lowcost letenek na ostrov Mykonos. Ryanair opět posunul hranici... aktuálně koupíme lety na Mykonos z Vídně a zpátky už za 880 Kč!

Kdy podniknout cestu na Mykonos?

Lowcost letenky vždy vybírejte přes kalendář. jedině tak si uděláte přehled v cenách pro každý konkrétní den. Proč je to dobré? Nízkonákladové lety jako tento na Mykonos z Vídně od Ryanair stojí každý den jinou částku. Proto je velmi dobré se předem zorientovat a až pak volit volné datum letu. Zde najdete levní letenky na Mykonos dostupné v kalendářním období od 25. srpna 2022 do 29. října 2022. Doporučujeme se zaměřit na přelom září a října.

Jak se cestuje na Mykonos?

Do Řecka se letí se společností Ryanair, která linku začíná na letišti Vídeň - Schwechat (VIE) - Rakousko. Za dvě hodiny a dvacet minut budeme na letišti Mykonos (JMK) Mykonos Greece airport - Řecko. V ceně je i zpáteční let!

Přeprava zavazadel na Mykonos

Standartně je u letenky jedno příruční zavazadlo zdarma. Doporučujeme zakoupit priority boarding, kde společně s přednostním nástupem na palubu máme i další příruční zavazadlo zdarma.

Tip redakce

Řecko je letošní rok hodně v kurzu! Dole jsme pro vás připravili čerstvý přehled nejlevnějších letenek do této země i včetně ostrovů.

Akční letenky do Řecka TOP 15

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.