Nabídka dne! Ryanair - Itálie z Česka za tři stovky - Kampánie - levné letenky Neapol z Prahy (zpáteční) 296,- Kč

Nabídka dne! Ryanair - Itálie z Česka za tři stovky - Kampánie - levné letenky Neapol z Prahy (296,- Kč
Rezervace letenky

Jestli patříte mezi velké šetřílky, kteří rádi loví nevídané cestovatelské příležitosti, nastává váš čas okamžitě konat. Bez ohledu na vzrůstající cenu paliva se dají pořád objednat letenky, které lámou cenové rekordy. V polovině března se jako takové jeví dnešní zpáteční letenky do Neapole s odletem z Prahy za 296,- Kč.

Jak je možné, že Ryanair dokáže prodávat letenky do Itálie s odlety z Česka třeba za tři stovky, jako je tato do Neapole z Prahy. Je to jednoduché. Láká na částky, které se jí nevyplatí a sama zadotuje, jen na omezený počet míst. V kalendáři letenky Neapol to uvidíte na konkrétním případu.

Lovit nejlevnější letenky je zábava. Když budete mít včasné info, máte šanci i vy. My doporučujeme volit cestu někde na začátku léta, kdy sezónní letenky do Itálie (Neapol - Kampánie) splašíme velmi výhodně.

Na letišti Neapol (NAP) Capodichino airport - Itálie budeme z Prahy za dvě hodiny bez pěti minut. Zpátky stejně pouze v opačném pořadí.

Zavazadla: Velké kabinové 55 x 40 x 20cm do 10 kg je zdarma v ceně levné letenky.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.