MEGAHIT! USA - Pensylvánie - levné letenky Philadelphia z Berlína a Mnichova (zpáteční) také na začátek léta jen za 5.990,- Kč

MEGAHIT! USA - Pensylvánie - levné letenky Philadelphia z Berlína a Mnichova (zpáteční) také na začátek léta jen za 5.990,- Kč
Rezervace letenky

Posaďte se, aby to s vámi nepraštilo! Je tu opět nabídka na rezervaci levné letenky do USA z pouhých 6 tisíc korun. Minule do New Yorku a na Floridu, nyní do Pensylvánie. Do prodeje se dostal akční spoj aerolinek British Airways a Finnair, známý už z před dvou let. Využijte levné letenky Philadelphia s odlety z Německa za 5.990,- Kč.

Akční lety do Philadelphie jsou dostupné ve dvou verzích. Levnější letenka vychází na odlety z Berlína (5.990,- Kč). Letět do Pensylvánie za podobných podmínek můžeme i z Mnichova, kde nás letenka do USA výjde na 6.390,- Kč.

Dostupnost: Letenky Philadelphia za daných podmínek tarifu Finnair a British Airways nám dovolí plánovat cestu na rozmezí 10. listopad 2021 až 13. červenec 2022. Čtete správně, tyto levné letenky jsou k mání i na začátek počátek příštího léta!

Link vede z Berlína, případně Mnichova přes londýnské letiště Heathrow (LHR), kde přestoupíme na další letadlo. Přílet je na letiště Filadelfie (PHL) Philadelphia airport - Spojené Státy Americké (USA). Stejně poletíme i zpátky.

V ceně letenek jsou 2 příruční zavazadla.

Dopravci: Finnair, British Airways

Letecké společnosti

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.