MEGAHIT! TAP Air Portugal ✈ USA - akční letenky New York z Mnichova ↔ 7.290 Kč

MEGAHIT! TAP Air Portugal ✈ USA - akční letenky New York z Mnichova ↔ 7.290 Kč
Rezervace letenky

Nový rok začínáme tipem na jednoznačně nejlevnější letenky do USA. Kdo je má na svědomí? Parádní cenové podmínky teď ukázala aerolinka TAP Air Portugal, kdy výrazně zlevňuje zpáteční letenky do New Yorku při odletu z Mnichova až na 7.290 Kč. Minulý týden jsme se zaměřily na přímé lety, tady ale ušetříme další dva tisíce.

Kdy letět do New Yorku za 7.290 Kč?

Termíny viz 31. leden 2023 až 28. březen 2023. Letenky do New Yorku z Mnichova nám TAP Portugal v této verzi nabízí v omezeném výprodeji volných míst, tak si pospěšte. Linka vede přes Portugalsko - Istanbul.

Náš tip

K datu 2. ledna 2023 máme k dispozici na výběr 14 akčních letů do New Yorku. Nevěříte? Zkoukněte přehled dole na této stránce.

Akční letenky do New Yorku

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.