MEGAHIT! Ryanair ✈ Bosna a Hercegovina - levné letenky Tuzla ↔ od 246 Kč

MEGAHIT! Ryanair ✈ Bosna a Hercegovina - levné letenky Tuzla ↔ od 246 Kč
Rezervace letenky

Ani když si třikrát promnete oči, neuvidíte u zpáteční levné letenky do Bosny a Hercegoviny jinou cenu než neuvěřitelných 246 Korun. Tohle už tady dlouho nebylo, tak všeho nechte, tohle se dlouho neohřeje! Ryanair právě dnes takto senzačně nacenil obousměrné lety do Tuzly při odletech z rakouského hlavního města Vídeň?

Kdy letět do Bosny a Hercegoviny pod 250 Korun?

Nutno hned v úvodu říct, že tady jde o čas! Již zítra zpáteční letenky do Bosny a Hercegoviny stát tuhle částku nebudou, s tím počítejte. Kdy tedy vyrazit? Rezervaci levných letenek do Tuzly doporučujeme uskutečnit například na odlet 3. 10. nebo 24. listopadu 2022 a návraty například 10. 17. 29. listopadu 2022. Podobně lze vycestovat i v prosinci viz kalendář.

Jak poletím do Bosny a Hercegoviny?

Odlétá se z letiště Vídeň (VIE) Schwechat. Následuje linka bez přestupování s konečnou na letišti Tuzla (TZL) Tuzla airport - Bosna Hercegovina. V Tuzle budeme za pouhou hodinu a deset minut. Stejná je i návrat a  je už v ceně!

Doprava zavazadel do Bosny a Hercegoviny

Dopravcem je aerolinka Ryanair a tak je standartně u tarifu doprava jednoho palubního zavazadla zdarma.

Náš tip

Zaplatit za zpáteční letenky v roce 2022 částku 246 Korun? To je sen! Za cenu obědu se totiž dá podniknout parádní letecký trip do málo turisty poznané země, která toho má hodně co nabídnout. K dnešnímu dni to je jednoznačně nejlevnější letenka napříč celým trhem. Platí jen v čas zveřejnění!

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli najít 6460 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.