MEGAHIT! Řecko - nejlevnější letenky na ostrov Santorini v historii ↔ už za 838 Kč

MEGAHIT! Řecko - nejlevnější letenky na ostrov Santorini v historii ↔  už za 838 Kč
Rezervace letenky

Lovci levných letenek a cestovatelských zájezdů za hubičku, zbystřete pozornost. V druhé polovině letních prázdnin přichází příležitost získat nejlevnější letenky na Santorini v historii. Nebo se vám už někdy podařilo letět na tento ostrov a zpátky pod devětset Kč? Nyní to jde! Posezónní letenky na Santorini z Vídně se prodávají od 838 Kč.

Kdy letět nejlevněji na Santorini?

Tarif se vždy skládá z letu tam i zpátky. Nejlevnější odlet na Santorini vychází například na 30. srpna, 24. a 27. září a nebo 1., 8., 18. a 25. října. Návraty stojí nejméně, když poletíme v říjnu. Více informací vám prozradí letový kalendář.

Jak poletím na ostrov Santorini (Théra)?

Tarif je vypravován leteckou společností Ryanair. Odlétá se z Vídně (VIE) a přilétá se na letiště Santorini (JTR) airport - Řecko. Doba lowcost letu je 2 hodiny a 20 minut.

Tip redakce

Lowcost letenky jsou jako burza. Příležitost, která se neopakuje, na vás dlouho čekat nebude. Kdo si uloví letenku na Santorini za 838 Kč, zařadí se mezi šťastlivce.

Akční letenky Santorini

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.