MEGAHIT! Lufthansa ✈ USA - Aljaška - levné letenky Anchorage z Berlína s 5* aerolinkou ↔ 11.790 Kč

MEGAHIT! Lufthansa - USA - Aljaška - levné letenky Anchorage z Berlína s 5* aerolinkou 11.790 Kč
Rezervace letenky

Cestování je zase v plném proudu! Děláte si zálusk na destinace, o kterých jste si mohli nechat skoro tři roky jenom zdát? Je tady víkendový megahit od pětihvězdičkové letecké společnosti Lufthansa. Inspirujte se levnou letenkou na Aljašku z Berlína s jedním z nejlepších dopravců. Do Anchorage se létá za 11.790 Kč z letiště Brandenburg.

Dostupnost

Pozor! Tyto levné letenky na Aljašku (Anchorage) jsou k dispozici díky výprodeji posledních volných míst na září 2022 a to pouze na začátek měsíce, jiná kapacita není k dispozici.

Itinerář letu

Jak na Aljašku s nadprůměrnou Lufthansou? Odlétá se z letiště Berlín Brandeburg (BER) - Německo s kratším přestupem ve Frankfurtu (FRA) (cca 3 hodiny). Poté naše cesta pokračuje s finálním přístáním na Anchorage (ANC) Anchorage airport - Spojené státy americké (USA).

Doprava zavazadel

Co nám nabízí Lufthansa v ceně letenky do Anchorage kromě nadstandartních služeb na palubě? Je to sice jen doprava palubního zavazadla, ale při takové částce je to zcela pochopitelné.

Doplňkové informace

První výhodné lety na Aljašku letošního roku jsme si představili už v březnu. Tehdy to byl kombinovaný tarif do Anchorage v podání Lufthansy a Austrian Airlines, ovšem za 15.490 Kč. Aktuálně tedy ušetříme skoro tři tisíce!

Další tipy na lety do Spojených států amerických

USA TOP 10 aktuální přehled nejlevnějších letenek

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.