MEGAHIT! Lufthansa - Spojené Státy Americké (USA) - přímé letenky New York z Berlína (tam i zpět) 5.390,- Kč

MEGAHIT! Lufthansa - Spojené Státy Americké (USA) - přímé letenky New York z Berlína (tam i zpět) 5.390,- Kč
Rezervace letenky

Posaďte se, protože tohle s vámi zacloumá! Je tu zatím nejzajímavější letenka do USA letošního roku! Když se v listopadu objevily lety do New Yorku z Barcy a Madridu za pět tisíc, nebylo to nic, ve srovnání s dnešní nabídkou německé Lufthansy. Představujeme zpáteční letenky do New Yorku s odletem z Berlína jenom za 5.390,- Kč!

Tyto levné letenky do USA za cenu něco málo přes 5 tisíc (5.390,- Kč) mají šanci získat jen ty nejrychlejší cestovatelé, kteří jsou schopní si svoje datm letu do New Yorku okamžitě zabookovat.

Dostupnost: Jedná se o výprodej. Do New Yorku se v tomto tarifu německé aerolinky Lufthansa vypravíme z Berlína (BER) pouze v datu 29. března 2022. Přílety jsou na letiště Newark (EWR). Vracet se můžeme během několika volných termínů v průběhu první poloviny dubna. ***doplněny termíny na březen a duben!***

Z nedalekého Berlína letět do New Yorku za 5.390,- Kč, to je sen! V minulosti takhle zajímavá akce s odletem z takto blízkého a dobře dostupného letiště ještě nebyla.

Tip: Toto jsou přímé letenky New York bez jakéhokoliv přestupu. Nasednete na letadlo z Berlíně.

Zavazadla v ceně akční letenky: 2 kusy kabinových zavazadel jsou bez doplatku.

Podmínkou těchto letenek do USA za 5.390,- Kč aerolinek Lufthansa je rezervace letenek v páru, tedy musíte objednávat minimálně 2 letenky.

Dopravce: Lufthansa

***proběhl update ceny na 5.990,- Kč a aktualizovány byly také termíny - tyto lety už mají také 1 přestup v Mnichově***

Tip: Aktuální přehled TOP 10 letů do USA na sezónu 2022 zde.

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6520 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.