MEGAHIT! Lufthansa ✈ Maroko - akční letenky do Marrakéš z Prahy ↔ 3.290 Kč

MEGAHIT! Lufthansa ✈ Maroko - akční letenky do Marrakéš z Prahy ↔ 3.290 Kč
Rezervace letenky

Tak to tady ještě nebylo! Klasická zpáteční letenka do Afriky s odletem z České republiky za cenu okolo tří tisíc? To byla snová realita, která je teď skutečností. Ve velkém stylu na sebe upozorňuje nadprůměrná letecká společnost Lufthansa, která má nové letenky do Maroka. Díky výprodeji tu jsou za úžasných 3.290 Kč lety z Prahy do Marrakéš.

Kdy letět z Prahy do Marrakéš za 3.290 Kč?

Tahle linka do Maroka od 5* letecké společnosti Lufthansa je zcela výjimečná a boří všechny hranice, jelikož obvykle stojí trojnásobek. Nikdo vám nenabídne letenky z Prahy do Marrakéš levněji. Je to dáno výprodejem termínů na podzim a zimu 2023 a jaro 2024. Tyto levné lety je potřeba rezervovat neprodleně.

Dopravce: Lufthansa

Cestovní období: 18. listopad 2023 až 9. březen 2024

Odlet: (PRG) Václav Havel Arpt Česká republika

Přestup: (MUC) Munich Intl Arpt Německo

Přílet:  (RAK) Menara Airport Maroko

Zavazadla: 1 příruční zdarma

Jak se po příletu dostat do centra Marrakéš?

Po příletu na mezinárodní letiště v Marrakéši existuje několik způsobů, jak se dostat do centra města. Zde je unikátní popis, jak to udělat:

Jakmile opustíte letadlo a projdete pasovou kontrolou, vyjdete do příletové haly, kde budete vítáni teplým marockým vítáním. Na letišti najdete několik možností, jak se dostat do centra Marrakéše.

1. Taxi: Využití taxi je jedním z nejrychlejších a pohodlných způsobů dopravy. Před vstupem do haly najdete oficiální taxikáře s identifikačními kartami. Jejich vozidla jsou často fialové barvy. Ujistěte se, že řidič používá taxametr nebo si domluvte cenu předem. Cesta do centra města by měla trvat přibližně 15-20 minut, záleží na provozu.

2. Autobus: Přímo před příletovou halou najdete autobusovou zastávku. Městské autobusy jezdí pravidelně a jsou cenově dostupné. Můžete se vydat na autobusovou linku číslo 19, která vás doveze přímo do centra Marrakéše. Nezapomeňte se zeptat personálu na letišti na aktuální jízdní řád a na správnou zastávku.

3. Pronájem automobilu: Pokud preferujete nezávislost a plánování svého času, můžete si pronajmout automobil na letišti. V letištní hale najdete několik mezinárodních i místních autopůjčoven. Předem si ověřte podmínky pronájmu, věk řidiče a požadovanou dokumentaci.

4. Soukromý přepravce: Další možností je využití soukromého přepravce, kterého si můžete objednat předem. Mnoho společností nabízí přepravu z letiště do centra města. Budete mít jistotu, že na vás čeká řidič s vaším jménem na cedulce a odvezou vás přímo k vašemu ubytování.

Co dělat v Marrakéš?

1. Procházka po Medina: Nechte se unést úzkými uličkami a živými trhy starého města, známého jako Medina. Obdivujte tradiční architekturu, barevné suky (tržiště) a ochutnejte místní speciality. Nezapomeňte navštívit slavnou náměstí Djemaa el-Fna, kde se odehrává neustálý festival zvuků, vůní a chutí.

2. Navštivte paláce: Marrakéš je známý svými nádhernými paláci, které odrážejí bohatství a luxus minulých dob. Vyzkoušejte návštěvu Paláce Bahia, s jeho elegantními zahradami a nádhernou architekturou, nebo Paláce El Badii, který vás okouzlí svými rozlehlými zbytky a historickými artefakty.

3. Kouzelné zahrady: Odpočiňte si v jedné z mnoha krásných zahrad v Marrakéši. Navštivte Majorellovu zahradu, která je slavná svými modrými budovami a exotickou flórou, nebo se projděte po zahradách Agdal, které nabízejí klidné prostředí a výhled na pohoří Atlas.

4. Nákupy v soucích: Marrakéš je rájem pro milovníky nákupů. Procházejte se po úzkých uličkách suku a objevujte barevné trhy plné tradičních řemeslných výrobků, jako jsou kožené výrobky, textilie, keramika, koření a mnoho dalšího. Nezapomeňte vyjednávat o cenách!

5. Relaxace v hamamech: Zažijte autentickou marockou relaxaci v hamamech, tradičních lázních. Ponořte se do teplého parního rituálu, nechte se ošetřit mýdlovou pěnou a poté si dopřejte masáž nebo další lázeňské procedury. Je to skvělý způsob, jak si odpočinout od rušného města.

6. Výlet do pohoří Atlas: Pokud máte rádi přírodu, využijte možnosti a vydejte se na výlet do pohoří Atlas. Vysoké vrcholy, malebná údolí a tradiční vesnice vám nabídnou úchvatné výhledy a autentický pohled na marocký venkov.

7. Ochutnávka místní kuchyně: Nezapomeňte ochutnat tradiční marocká jídla během svého pobytu v Marrakéši. Vyzkoušejte tajin, kuskus, haríru (marockou polévku) a sladké pasty v kombinaci s mátovým čajem. Navštivte místní restaurace nebo si vychutnejte gastronomickou jízdu na jednom z mnoha pouličních stánků.

Akční letenky Marrakéš

Náš tip

Další levné letenky do Maroka

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6540 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.