MEGAHIT! Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun (zpáteční) z Berlína a Mnichova 6.590,- Kč

MEGAHIT! Karibik - Mexiko - levné letenky Cancun (zpáteční) z Berlína a Mnichova 6.590,- Kč
Rezervace letenky

Nadchla vás včerejší zpráva o letenkách do USA za 5.990,- Kč? Podobnou příležitost máme i na cestě do Karibiku. Voláme směr Mexiko! Je tady směsice několika tarifů, které nám dokážou zajistit levné letenky Cancun již za parádních 6.590,- Kč. Odlety jsou z německých letišť v Berlíně a Mnichově. Níže jsou podrobnosti.

1. Iberia / Aeromexico - tyto aerolinky nabízí zpáteční letenky do Cancunu s odletem z Berlína za úžasných 6.590,- Kč na období 12. leden 2022 až 13. červen 2022. V ceně je 1 příruční zavazadlo.

2. British Airways - tady se nabízí zpáteční letenky Cancun za 6.790,- Kč rovněž při odletu z Berlína. Cestovní období je 9. leden 2022 až 25. březen 2022. Tyto letenky do Mexika jsou prodávány v omezeném počtu. V ceně 2 příruční zavazadla.

3. American Airlines / Finnair / British Airways - třetí tarif má opět odlet z Berlína a podílí se na něm dokonce tři aerolinky. Tady je hromada termínů již na začátek příštího roku. Odlety od 10. ledna 2022 s návraty do 3. dubna 2022. V ceně 2 příruční zavazadla.

4. Iberia / Aeromexico - poslední čtvrtý tarif patří prvně zmiňovaným aerolinkám. Rozdíl je u odletu - letí se z Mnichova. Cena těchto zpátečních letenek Cancun stojí 7.590,- Kč. Vycestujte do karibiku od 12. ledna 2022 do 13. června 2022.

Další žhavé tipy na letenky do Karibiku najdete zde.

Dopravci: Aeromexico, Iberia, British Airways, American Airlines, Finnair

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.