MEGAHIT! China Airlines ✈ Filipíny - akční letenky na ostrov Cebu z Vídně ↔ 18.490 Kč

MEGAHIT! China Airlines ✈ Filipíny - akční letenky na ostrov Cebu z Vídně
Rezervace letenky

Hlásíme jednu z nejzajímavějších akcí až skoro na druhou stranu zeměkoule. Úchvatné vodopády, plavání se žraloky, idylické pláže jako z časáku, pohled na východ slunce z vrchu Osmeňa Peak. To je jen stručný výcuc zajímavostí z filipínského ostrova Cebu. Skoro tři roku nedostupné akční letenky na Cebu se prodávají za 18.490 Kč.

Kdy letět na ostrov Cebu na Filipínách?

Nutno dodat, že za zrodem velmi vzácného tarifu stojí China Airlines. Letenky na Cebu jsou k dispozici s odlety z Vídně na příští rok. Jakmile si kliknete na modrý odkaz, uvidíte volná místa od 12. února 2023 s návraty do 29. června 2023.

Jak poletím na ostrov Cebu?

Nastoupím ve Vídni (VIE) do letadla čínské letecké společnosti China Airlines a poletím pouze s jedním krátkým přestupem v Tajvanu - Tchaj-pej (TPE) Taiwan Taoyuan airport - Tchaj-wan. (2h a 10 min) a příletem na Cebu (CEB) Cebu airport - Filipíny. Návrat je stejný. Pouze se může lišit v delším čase na přestup.

Doprava zavazadel na ostrov Cebu

Jestli si potrpíte na hromadu přepravovaných zavazadel, tak tady se nabažíte. China Airlines jich dává zdarma celkem čtyři! Jedná se o dvě palubní a taky dvě odbavená. U dopravy tašek a kufrů na ostrov Cebu tedy doplácet rozhodně nebudeme.

Náš tip

Zkušený cestovatel ví, že výhodné letenky na ostrov Cebu jsou vzácná rarita. Poslední takové mají datum 24. ledna 2020, čili těsně před vypuknutím pandemie, tak toho využijte! Dole najdete i další levné letenky na Filipíny. Zazmínku stojí tarify do Manily od Saudi Airlines z Vídně v ceně okolo třinácti a půl tisíc Korun.

Akční letenky na Filipíny

 
Doplň si levné letenky také o výhodné ubytování

Booking.com

 

Již 15 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jsme tu pro vás již od roku 2009 jako dobrý rádce při nákupu levné letenky. Naším posláním je ušetřit vám náklady za cestování formou letecké dopravy. Neustále pro vás hledáme ty nejlepší nabídky, jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás stihli napsat 6610 cestovatelských tipů do všech koutů světa a ušetřit vám spoustu peněz. Už snad nenajdete destinaci, kam jsme nedoporučili levný let. Do oblíbených zemí a míst jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik se dostanete v desítkách verzí. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu, twitteru a telegramu. Cestovatelské zkušenosti ohledně levných letenek máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikaci.