MEGAHIT! Air Canada - Bahamy - levné letenky Nassau z Mnichova (zpáteční) 10.990,- Kč

MEGAHIT! Air Canada - Bahamy - levné letenky Nassau z Mnichova (zpáteční) 10.990,- Kč
Rezervace letenky

Snili jste o dovolené na Bahamách? Co takhle proměnit sny v realitu? Naše sledovací síť zachytila exkluzivní nabídku pro náročnější klientelu. Jsou tu vyjímečné letenky, které si každý den nekoupíte. Po dvou letech se objevuje šance objednat si levné letenky na Bahamy (Nassau). Cena je jedinečná, jen 10.990,- Kč, to tu ještě nebylo!

Za akční letenkou na Bahamy stojí kanadská letecká společnost Air Canada. Zpáteční akční letenky do Nassau za jedenáct tisíc se vypravují z letiště v Mnichově. 

Dostupnost: Cesta na Bahamy s Air Canada je možné v prvním čtvrtletí příštího roku (12. leden 2022 až 24. březen 2022).

Odlétá se z letiště Mnichov (MUC) Munich airport - Německo s přestupem v Torontu (YYZ) Lester B Pearson airport - Kanada.

Toto je historicky nejvýhodnější letenka na Bahamy. Minule totiž u United Airlines stála ještě o tisíc korun víc.

Dopravce: Air Canada

Letecké společnosti
Oblíbené lety

Již 13 let s Vámi jako skvělý pomocník při rezervaci levné letenky...

Jako dobrý rádce při nákupu levné letenky vám pravidelně přinášíme zajímavé tipy již od roku 2009. Tehdy se začal psát náš příběh a začalo nás bavit pro vás hledat ty nejlepší cestovatelské nabídky jak létat za pár kaček. Za tu dobu už jsme pro vás napsali 4450 letenkových tipů zaměřených jak na Evropu, Asii, Ameriku, Afriku a taky na Austrálii a další stále přibývají. Za tu dobu už snad nenajdete destinaci, kam bychom nenašli tip na levný let. Do oblíbených zemí a lokalit jako například Řecko, Itálie, Španělsko, Bulharsko, Francie, Portugalsko, Turecko, Kanárské ostrovy, Karibik a další, se dostanete v desítkách verzí. Stačí se s námi poradit jaké levné letenky je v danou chvíli nejlepší zvolit. Naši bleskovou radu na levné letenky najdete taky třeba na facebooku, instagramu a twitteru. Cestovatelské zkušenosti, zvláště týkajíc se levných letenek, máme za tu dobu na rozdávání. Rychle obdržet tip na levné letenky můžete také například přes naší appku, rss, email, nebo push-up notifikace.